Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΕΣΩ PAYPAL
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Κουβεντούλα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 06, 2013 11:59 am    Θέμα δημοσίευσης: ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΕΣΩ PAYPAL Απάντηση με Συμπερίληψη

(από κάποιο forum)
Προπληρωμένη κάρτα κατά τη γνώμη μου δε συμφέρει. Θέλει μεν λιγότερες μέρες να εκδοθεί ωστόσο έχει το μειονέκτημα ότι αν δε χρησιμοποιήσεις το ποσό μέσα σε ένα 6μηνο το χάνεις!
Θα μου πεις "θα βάζω 30euro" κάθε φορά ώστε να είμαι σίγουρος ότι θα τα ξοδέψω στο 6μηνο.
Ναι αλλα για κάθε φόρτιση πρέπει να πηγαίνεις στα γκισέ της τράπεζας και να πληρώνεις και προμήθεια στην τράπεζα...

Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ την κάρτα αναλήψεων της Πειραιώς (wincard), η οποία είναι συμβατή με το πρότυπο VISA (electron VISA)
Για μεγαλύτερη ασφάλεια έχω ανοίξει 2 τραπεζικούς λογαριασμούς. Έναν κύριο που έχω το κυρίως ποσό και έναν μηδενικό. Η wincard "βλέπει" μόνο τον μηδενικό όμως!
Μέσω του site της Πειραιώς μεταφέρω με ebanking ένα ποσό που θελω να πληρώσω στον μηδενικό λογαριασμό και μετά κάνω την συναλλαγή μεσω paypal όπου έχω δώσει τα στοιχεία της wincard.
Έτσι έχω 2 δικλείδες ασφαλείας. Αφενός τα στοιχεία μου τα έχει μόνο η paypal η οποία αναλαμβάνει να κάνει οποιαδήποτε συναλλαγή με τα διάφορα sites χωρίς αυτά να ξέρουν τα στοιχεία της κάρτας μου.
Αφετέρου ακόμα και να γίνει κάποιο λάθος στη χρέωση, ακόμα και η paypal δεν μπορεί να μου τραβήξει παραπάνω χρήματα απ' αυτά που έχω στον 2ο λογαριασμό μου.
Επιπλέον η τράπεζα Πειραιώς έχει το μεγάλο πλεονέκτημα των winalerts. Για οποιαδήποτε αλλαγή στον τραπεζικό σου λογαριασμό ειδοποιείσαι ΑΜΕΣΑ με μήνυμα στο κινητό. Αυτό καμία άλλη τράπεζα δεν το κάνει.
Βεβαίως μπορείς ανα πάσα στιγμή να ελέγχεις το υπόλοιπο των λογαριασμών σου κλπ μέσα απ' το site της winbank.
Και όλα αυτά χωρίς προμήθειες για "ξαναγέμισμα" της κάρτας, χωρίς ουρές στα γκισέ αλλά άμεσα απ' την πολυθρόνα σου!
_________________
Έτσι να στέκω, θάλασσα, παντοτεινέ έρωτά μου
με μάτια να σε χαίρομαι θολά
και να ναι τα μελλούμενα στην άπλα σου μπροστά μου,
πίσω κι' αλάργα βάσανα πολλά.
(Κώστας Βάρναλης)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 06, 2013 1:44 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΕΣΩ PAYPAL Απάντηση με Συμπερίληψη

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ έγραψε:
(από κάποιο forum)
Προπληρωμένη κάρτα κατά τη γνώμη μου δε συμφέρει. Θέλει μεν λιγότερες μέρες να εκδοθεί ωστόσο έχει το μειονέκτημα ότι αν δε χρησιμοποιήσεις το ποσό μέσα σε ένα 6μηνο το χάνεις!
Θα μου πεις "θα βάζω 30euro" κάθε φορά ώστε να είμαι σίγουρος ότι θα τα ξοδέψω στο 6μηνο.
Ναι αλλα για κάθε φόρτιση πρέπει να πηγαίνεις στα γκισέ της τράπεζας και να πληρώνεις και προμήθεια στην τράπεζα...

Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ την κάρτα αναλήψεων της Πειραιώς (wincard), η οποία είναι συμβατή με το πρότυπο VISA (electron VISA)
Για μεγαλύτερη ασφάλεια έχω ανοίξει 2 τραπεζικούς λογαριασμούς. Έναν κύριο που έχω το κυρίως ποσό και έναν μηδενικό. Η wincard "βλέπει" μόνο τον μηδενικό όμως!
Μέσω του site της Πειραιώς μεταφέρω με ebanking ένα ποσό που θελω να πληρώσω στον μηδενικό λογαριασμό και μετά κάνω την συναλλαγή μεσω paypal όπου έχω δώσει τα στοιχεία της wincard.
Έτσι έχω 2 δικλείδες ασφαλείας. Αφενός τα στοιχεία μου τα έχει μόνο η paypal η οποία αναλαμβάνει να κάνει οποιαδήποτε συναλλαγή με τα διάφορα sites χωρίς αυτά να ξέρουν τα στοιχεία της κάρτας μου.
Αφετέρου ακόμα και να γίνει κάποιο λάθος στη χρέωση, ακόμα και η paypal δεν μπορεί να μου τραβήξει παραπάνω χρήματα απ' αυτά που έχω στον 2ο λογαριασμό μου.
Επιπλέον η τράπεζα Πειραιώς έχει το μεγάλο πλεονέκτημα των winalerts. Για οποιαδήποτε αλλαγή στον τραπεζικό σου λογαριασμό ειδοποιείσαι ΑΜΕΣΑ με μήνυμα στο κινητό. Αυτό καμία άλλη τράπεζα δεν το κάνει.
Βεβαίως μπορείς ανα πάσα στιγμή να ελέγχεις το υπόλοιπο των λογαριασμών σου κλπ μέσα απ' το site της winbank.
Και όλα αυτά χωρίς προμήθειες για "ξαναγέμισμα" της κάρτας, χωρίς ουρές στα γκισέ αλλά άμεσα απ' την πολυθρόνα σου!


Πως σου ήρθε να το δημοσιεύσεις αυτό ? Rolling Eyes
Τα χρησιμοποιείς αυτά τα κόλπα ?
Μια απορία που μου δημιούργησε είναι το τι σχέση έχει το γεγονός ότι η wincard "βλέπει" μόνο τον μηδενικό ? Υπήρχε περίπτωση εάν βέβαια ήταν συνδεμένη και με τον κύριο, να πάνε να πάρουν ποσό από τον κύριο λογαριασμό (οι της PayPal) χωρίς να έχουν εξουσιοδότηση ?
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mark
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Ιούλ 2012
Δημοσιεύσεις: 2337

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 06, 2013 1:54 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Αυτός ο "μηδενικός" λογαριασμός κάτι μου λέει πως έχει να κάνει με το Απόλυτο Μηδέν. Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 06, 2013 1:59 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

mark έγραψε:
Αυτός ο "μηδενικός" λογαριασμός κάτι μου λέει πως έχει να κάνει με το Απόλυτο Μηδέν. Laughing Laughing


Twisted Evil ήθελα να το πω εγώ βρε μαρτυριάρη Laughing Laughing
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mark
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Ιούλ 2012
Δημοσιεύσεις: 2337

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 06, 2013 2:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Αμ, σε πρόκανα! Λες, εν μέσω του μηδενικού λογαριασμού, να αποδειχτεί εν τέλει η ύπαρξη του απόλυτου μηδενός; Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 06, 2013 2:10 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

mark έγραψε:
Αμ, σε πρόκανα! Λες, εν μέσω του μηδενικού λογαριασμού, να αποδειχτεί εν τέλει η ύπαρξη του απόλυτου μηδενός; Razz


Μην τα ρωτάς φωναχτά βρε αυτά ! Τώρα θα μας πάρει χαμπάρι ο gianiss και ποιος τον ακούει πάλι Razz Razz Laughing
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 06, 2013 2:33 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΕΣΩ PAYPAL Απάντηση με Συμπερίληψη

Pflegeleicht έγραψε:


Πως σου ήρθε να το δημοσιεύσεις αυτό ? Rolling Eyes
Τα χρησιμοποιείς αυτά τα κόλπα ?
Μια απορία που μου δημιούργησε είναι το τι σχέση έχει το γεγονός ότι η wincard "βλέπει" μόνο τον μηδενικό ? Υπήρχε περίπτωση εάν βέβαια ήταν συνδεμένη και με τον κύριο, να πάνε να πάρουν ποσό από τον κύριο λογαριασμό (οι της PayPal) χωρίς να έχουν εξουσιοδότηση ?


Τα παραπάνω είναι άποψη κάποιου μέλους σε άλλο forum.
Θέλω να κάνω κάτι αγορές απ' το ebay και ήθελα να δω και μια άλλη γνώμη,κυρίως αντίθετη, πριν προχωρήσω.
Αν κάποιος στην paypal υποκλέψει τους κωδικούς σου;
_________________
Έτσι να στέκω, θάλασσα, παντοτεινέ έρωτά μου
με μάτια να σε χαίρομαι θολά
και να ναι τα μελλούμενα στην άπλα σου μπροστά μου,
πίσω κι' αλάργα βάσανα πολλά.
(Κώστας Βάρναλης)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 06, 2013 2:46 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

mark έγραψε:
Αμ, σε πρόκανα! Λες, εν μέσω του μηδενικού λογαριασμού, να αποδειχτεί εν τέλει η ύπαρξη του απόλυτου μηδενός; Razz


Το έχει αποδείξει ο Κούρκουλος στην ταινία "Ώρα Μηδέν".
_________________
Έτσι να στέκω, θάλασσα, παντοτεινέ έρωτά μου
με μάτια να σε χαίρομαι θολά
και να ναι τα μελλούμενα στην άπλα σου μπροστά μου,
πίσω κι' αλάργα βάσανα πολλά.
(Κώστας Βάρναλης)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rakis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 2857

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 08, 2013 8:13 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Χάνονται τα λεφτά σου στο εξάμηνο;
Εγώ έχω (είχα; ) 15 ευρώ κανά χρόνο σε μια τέτοια κάρτα.
Τα έχασα;
_________________
Truth springs from argument amongst friends

http://rakis1.wordpress.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 08, 2013 2:51 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Κοίταξέ το αν θες κι ενημέρωσέ μας.
_________________
Έτσι να στέκω, θάλασσα, παντοτεινέ έρωτά μου
με μάτια να σε χαίρομαι θολά
και να ναι τα μελλούμενα στην άπλα σου μπροστά μου,
πίσω κι' αλάργα βάσανα πολλά.
(Κώστας Βάρναλης)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 08, 2013 2:57 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΕΣΩ PAYPAL Απάντηση με Συμπερίληψη

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ έγραψε:
Pflegeleicht έγραψε:


Πως σου ήρθε να το δημοσιεύσεις αυτό ? Rolling Eyes
Τα χρησιμοποιείς αυτά τα κόλπα ?
Μια απορία που μου δημιούργησε είναι το τι σχέση έχει το γεγονός ότι η wincard "βλέπει" μόνο τον μηδενικό ? Υπήρχε περίπτωση εάν βέβαια ήταν συνδεμένη και με τον κύριο, να πάνε να πάρουν ποσό από τον κύριο λογαριασμό (οι της PayPal) χωρίς να έχουν εξουσιοδότηση ?


Τα παραπάνω είναι άποψη κάποιου μέλους σε άλλο forum.
Θέλω να κάνω κάτι αγορές απ' το ebay και ήθελα να δω και μια άλλη γνώμη,κυρίως αντίθετη, πριν προχωρήσω.
Αν κάποιος στην paypal υποκλέψει τους κωδικούς σου;


Νομίζω θα το ρίσκαρε κάποιος (από μέσα εννοείς) μόνο για αξιόλογα ποσά, αν και η αλήθεια είναι πως θα μπορούσε να "τσιμπάει" μικροποσά από πολλούς λογαριασμούς - έχει συμβεί κάπου αλλού. Η PayPal είναι καθεστώς και θεωρώ ότι εφαρμόζει κανόνες ασφαλείας για εκμηδενισμό τέτοιας πιθανότητας. Ίσως να είναι πιο επικίνδυνο να τρακάρεις στο δρόμο παρά αυτό που λες.
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rakis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 2857

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 14, 2013 10:21 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ έγραψε:
Κοίταξέ το αν θες κι ενημέρωσέ μας.
Έκανα αγορά.
Δεν τα χάνεις τα λεφτά σου.
_________________
Truth springs from argument amongst friends

http://rakis1.wordpress.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
skapaneas
Πρύτανης


Εγγραφή: 13 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 12421
Τόπος: Εδώ ........ Χρόνος: Τώρα ....... Τρόπος: Απλά + Λαϊκά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 14, 2013 10:52 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

mark
έγραψε:
Αυτός ο "μηδενικός" λογαριασμός κάτι μου λέει πως έχει να κάνει με το Απόλυτο Μηδέν. Laughing Laughing

Idea !

Μηδενικος λογαριασμος δεν μπορει να υπαρχει αφου το μηδεν ειναι ανυπαρκτο Mr. Green
"ποσες" φορες πρεπει να το πουμε ; Cool
Κι αφου το μηδεν ειναι ανυπαρκτο ειναι αδυνατο να υπαρχει και ο φορεας του ( ο... ανοιχτος λογαρισμος )
Απλα πραγματα
Εκτος βεβαια και αναφερομαστε στη φιλοσοφικη ανυπαρξια του μηδενος

Φιλοσοφικα μπορει να υπαρχει το μηδεν ;

Αλλά παλι, να υπαρχει φιλοσοφικα και να ειναι ανυπαρκτο πραγματικα ;

Λογικα δεν στεκει ...

Οι φιλοσοφουντες "πραγματικα" οφειλουν να δωσουν την ερμηνεια τους στο παραδοξο της πραγματικης ανυπαρξιας του σπουδαιοτατου φιλοσοφικου αντικειμενου του μηδενος



Idea Λογος Θεωρια Πραξη Βιωμα Idea
ο λογος του θεου ειναι κοντα ο λογος του θεου ειναι το απαν ο λογος του θεου σωζει τον ανθρωπο ο λογος του θεου ειναι το φως
_________________
Ο ανθρωπος ειναι ο λογος του συμπαντος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
rakis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 2857

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 14, 2013 12:30 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Βλέπω επέστρεψες δυναμικά φίλτατε.

Περαστικά

Smile
_________________
Truth springs from argument amongst friends

http://rakis1.wordpress.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
skapaneas
Πρύτανης


Εγγραφή: 13 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 12421
Τόπος: Εδώ ........ Χρόνος: Τώρα ....... Τρόπος: Απλά + Λαϊκά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 14, 2013 12:57 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

rakis
έγραψε:
Βλέπω επέστρεψες δυναμικά φίλτατε.

Περαστικά

Smile

Idea !

Ευχαριστω για τις ευχες και αντευχομαι Smile Smile



Idea Λογος Θεωρια Πραξη Βιωμα Idea
ο λογος του θεου ειναι κοντα ο λογος του θεου ειναι το απαν ο λογος του θεου σωζει τον ανθρωπο ο λογος του θεου ειναι το φως
_________________
Ο ανθρωπος ειναι ο λογος του συμπαντος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Κουβεντούλα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενο
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center