Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

TuNeL Vision ή πως καθίστασαι εκτός βλέμματος του "Θεού
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Θέματα Επικαιρότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Πρέπει ΟΛΟΙ οι Έλληνες να υιοθετήσουν tunel vision όπως το 1940 ?
Ναι
50%
 50%  [ 1 ]
Όχι
0%
 0%  [ 0 ]
Αναλόγως αν έχουν καταθέσεις σε ευρώ στο εξωτερικό.
0%
 0%  [ 0 ]
Αναλόγως αν είναι Δημόσιοι υπάλληλοι ή όχι
50%
 50%  [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 2

Συγγραφέας Μήνυμα
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 05, 2013 2:20 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

remember to correct romeiko Mark ..
and now, not interrupt Twisted Evil
anyway I wont react (impervious γαρ)

.



entering the absolute tunel vision ... (coming back asap)












.
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mark
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Ιούλ 2012
Δημοσιεύσεις: 2337

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 05, 2013 2:30 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Pflegeleicht έγραψε:
remember to correct romeiko Mark ..
and now, not interrupt Twisted Evil
anyway I wont react (impervious γαρ)


Εγώ δε θα σταματήσω αν δεν το κάνω, και δε θα μείνω στο ρωμέϊκο μόνο...ο,τι και αν σημαίνει αυτό...κάτσε και εσύ να δεις τι προμηνύεται, θα εκπλαγείς!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 10, 2013 12:26 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

mark έγραψε:
Pflegeleicht έγραψε:
remember to correct romeiko Mark ..
and now, not interrupt Twisted Evil
anyway I wont react (impervious γαρ)


Εγώ δε θα σταματήσω αν δεν το κάνω, και δε θα μείνω στο ρωμέϊκο μόνο...ο,τι και αν σημαίνει αυτό...κάτσε και εσύ να δεις τι προμηνύεται, θα εκπλαγείς!


Θέλω ένταση Mark ! Στενός κορσές μου έγιναν τα deadlines, βάλε μπρος ! Για ένα blog που θα ξεμπροστιάζει τον αρχιυποκρίταρο Έλληνα τα παρατάω όλα ! Mr. Green

Να βάλουμε μπρος και καμιά πολιτική κίνηση - θα έχουμε σίγουρους ψηφοφόρους από το filosofia.gr - υπόσχομαι να μην γέρνουμε υπερβολικά Αριστερά Razz

Φιλοσοφική Πατριωτική Αριστερά (με ολίγη μεσοΔεξιά : προσοχή ! οι όροι θα συζητηθούν λεπτομερώς Twisted Evil )
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mark
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Ιούλ 2012
Δημοσιεύσεις: 2337

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 10, 2013 10:05 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Pflegeleicht έγραψε:
mark έγραψε:
Pflegeleicht έγραψε:
remember to correct romeiko Mark ..
and now, not interrupt Twisted Evil
anyway I wont react (impervious γαρ)


Εγώ δε θα σταματήσω αν δεν το κάνω, και δε θα μείνω στο ρωμέϊκο μόνο...ο,τι και αν σημαίνει αυτό...κάτσε και εσύ να δεις τι προμηνύεται, θα εκπλαγείς!


Θέλω ένταση Mark ! Στενός κορσές μου έγιναν τα deadlines, βάλε μπρος ! Για ένα blog που θα ξεμπροστιάζει τον αρχιυποκρίταρο Έλληνα τα παρατάω όλα ! Mr. Green

Να βάλουμε μπρος και καμιά πολιτική κίνηση - θα έχουμε σίγουρους ψηφοφόρους από το filosofia.gr - υπόσχομαι να μην γέρνουμε υπερβολικά Αριστερά Razz

Φιλοσοφική Πατριωτική Αριστερά (με ολίγη μεσοΔεξιά : προσοχή ! οι όροι θα συζητηθούν λεπτομερώς Twisted Evil )


Μα γιατί να περιορίσεις τη φιλοσοφία με πατριωτικούς και αριστερούς όρους; Confused

Πολλοί μπλογκ μου λένε να κάνω...το κακό με αυτό είναι πως του λείπει η απαραίτητη διαλεκτική διαδικασία, η οποία υπάρχει σε ένα φόρουμ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 10, 2013 10:33 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

mark έγραψε:

Πολλοί μπλογκ μου λένε να κάνω...το κακό με αυτό είναι πως του λείπει η απαραίτητη διαλεκτική διαδικασία, η οποία υπάρχει σε ένα φόρουμ...


Πάει το χαζέψανε το παιδί μας !
Ρε συ ο άρρωστος Saruman σου το έκανε αυτό ?!
Προχώρα οι καιροί ου μενετοί ! Θα κουμπώσουμε την πολιτική κίνηση με το blog σου γιατί εδώ θα μας κράξουν με τις πολιτικές "μπαλωθιές" που θα χρειαστεί να πέφτουν Laughing ( αν καταδεχτεί ο Σαμαράς εμένα να μου τρυπήσεις τη μύτη θα τον σέρνουμε με αριστερά προτάγματα και δεν θα τον πάρουν με τις πέτρες ... Laughing Laughing Laughing )



_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Θέματα Επικαιρότητας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center