Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Αποκλεισμός μέλους opyrgos
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Bonnot
Πρύτανης


Εγγραφή: 19 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 980

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 2:41 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

afham έγραψε:
Μην συνεχίζεις αυτό το τροπάριο σε παρακαλώ. Δεν έχει νόημα δηλαδή, το καταλαβαίνεις νομίζω. Να κάθεσαι εσύ να βρίζεις, να κάθομαι εγώ να σβήνω και να αποκλείω; Έχουμε και καλύτερα πράγματα να κάνουμε.
Για σένα μπορεί να μην έχει νόημα η μάνα σου...και το καταλαβαίνω απόλυτα.
Για μένα έχει!
Όταν κάποιος με προκαλεί εδώ μέσα και επιτίθεται σε μένα και στην οικογένειά μου χωρίς να του έχω κάνει εγώ κάτι, θα τον αντιμετωπίζω όπως του αξίζει.
Και διάγραψέ με όσες φορές θέλεις!

υ.γ. Το άλλο παραπάνω το ξανάγραψα.
Αν θέλεις να σβήνεις κάτι, σβήνε τις αιτίες όχι τα αποτελέσματα.
_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bonnot
Πρύτανης


Εγγραφή: 19 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 980

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 2:54 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αποκλεισμός μέλους opyrgos Απάντηση με Συμπερίληψη

maxim_97 έγραψε:
Ομολογω πως θα μου λειψουν οι βρισιες του οπυργου.....Αντε να ζεις χωρις τους βαρβαρους που δινουν "χρωμα" στην καθημερινοτητα σου. Αχαρη η ζωη απο εδω και περα....
Ευτυχώς που έχουν εσένα να τους την γεμίζεις με φανατισμό και μισαλλοδοξία....
_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 2:56 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Σε ποιο δημόσιο σημείο του forum ακριβώς βρίσανε τη μάνα σου;
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TΡΙΟΜΗΔΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 3:05 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ε ΒΟΝΟΝΑΤΑΚΟΥΛΑΚΑΚΙ

ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΓΓΑ ΔΕΝ ΝΟΙΑΖΕΙ

Ε ΦΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΤ ΚΑΙ ΕΣΥ

ΕΛΑ ΠΕΣ ΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ\

Ο ΔΙΑ-ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΔΙΑ-ΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΤΟΥ ΑΔΗ

ΑΡΑ

ΕΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΜΟΥ

ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ???

ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΟΠΥΡΓΟΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ avatar

Ε ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΚΤΙΚΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ

ΞΥΠΝΑ ΡΕ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΟΜΟΡΦΑ

ΑΪΝΤΕ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ

ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΟ

ΠΑΠΑΛΑ ΕΤΣΙ?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=eREj4Gs6DUs
_________________
Η ΖΩΗ ΜΟΥ;OΛΗ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
maxim_97
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 2769
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 5:10 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αποκλεισμός μέλους opyrgos Απάντηση με Συμπερίληψη

Bonnot έγραψε:
maxim_97 έγραψε:
Ομολογω πως θα μου λειψουν οι βρισιες του οπυργου.....Αντε να ζεις χωρις τους βαρβαρους που δινουν "χρωμα" στην καθημερινοτητα σου. Αχαρη η ζωη απο εδω και περα....
Ευτυχώς που έχουν εσένα να τους την γεμίζεις με φανατισμό και μισαλλοδοξία....


Η μισαλλοδοξια, ο φανατισμος, ο σκοταδισμος, ο αναχρονιστικος, αντιπολιτιστικος, βαρβαρος, αχαρος, μαυροφορεμενος, δυστυχισμενος, αγελαστος δια βιου ειναι αποκλειστικο χαρακτηριστικο ολων των Εβραιοχριστιανων, ιδιαιτερα αυτων που εχουν κανει ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ την πιστη τους και βγαζουν ετσι τον επιουσιο εις βαρος των φτιαγμενων μεσω παιδειας αφελων συνανθρωπων μας.
Οι μονοι εχθροι μου λοιπον ειναι ολοι αυτοι που θιγονται απο την ΑΛΗΘΕΙΑ που διεπει την ζωη τους, κοροιδευοντας τους παντες, κανοντας μαλιστα και τους "πνευματικους" στοχαστες και φιλοσοφους στο φορουμ, αραδιαζοντας ολες τις απιθανες αστειες εως γελοιες εκδοχες των δογματων του μισους που προσκυνουν και προπαγανδιζουν.....
Εγω παντως χαιρομαι που σε ξαναβλεπω, για να μπορω να στα ριχνω διακριτικα τα μπινελικια και οχι ετσι ωμα οπως ριχνεις ανευ λογου βρισιες Εβραιοχριστιανε της συμφορας.
_________________
Επίκουρος:
Ο θάνατος δεν υπάρχει ούτε για τους ζωντανούς ούτε για τους πεθαμένους – εφόσον για τους πρώτους δεν υπάρχει, ενώ οι άλλοι δεν υπάρχουν πια".
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση
TΡΙΟΜΗΔΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 5:18 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΩ Ω ΜΑΞΙΜΕ

ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΩ Ω ΠΑΛΙ ΜΑΞΙΜΕ ΜΑΞΙΜΕ

ΑΥΤΟ ΔΙΔΑΣΚΕΙ Ο ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ ΣΤΟΝ ΕΡΜΗ
_________________
Η ΖΩΗ ΜΟΥ;OΛΗ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Bonnot
Πρύτανης


Εγγραφή: 19 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 980

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 5:49 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

afham έγραψε:
Σε ποιο δημόσιο σημείο του forum ακριβώς βρίσανε τη μάνα σου;
Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να λέει συνεχώς τα ίδια. Τόσο σημασία μάλλον δίνει σ' αυτά που διαβάζεις!
http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?p=145255&highlight=#145255

Δεν θα επανέλθω στο ίδιο ζήτημα και δεν θα απολογούμαι συνεχώς στον καθένα που γράφει στ' @ρχίδια του τον άλλον και ξυπνάει μια μέρα να ενδιαφέρεται για ό,τι κάνει επειδή απλά του χαλάει τη μόστρα:

ΔΙΑΓΡΑΨΕ ΜΕ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΕΙΣ!
ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΙΘΕΤΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ, ΘΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ.

_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bonnot
Πρύτανης


Εγγραφή: 19 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 980

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 6:01 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αποκλεισμός μέλους opyrgos Απάντηση με Συμπερίληψη

maxim_97 έγραψε:
Bonnot έγραψε:
maxim_97 έγραψε:
Ομολογω πως θα μου λειψουν οι βρισιες του οπυργου.....Αντε να ζεις χωρις τους βαρβαρους που δινουν "χρωμα" στην καθημερινοτητα σου. Αχαρη η ζωη απο εδω και περα....
Ευτυχώς που έχουν εσένα να τους την γεμίζεις με φανατισμό και μισαλλοδοξία....


Η μισαλλοδοξια, ο φανατισμος, ο σκοταδισμος, ο αναχρονιστικος, αντιπολιτιστικος, βαρβαρος, αχαρος, μαυροφορεμενος, δυστυχισμενος, αγελαστος δια βιου ειναι αποκλειστικο χαρακτηριστικο ολων των Εβραιοχριστιανων, ιδιαιτερα αυτων που εχουν κανει ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ την πιστη τους και βγαζουν ετσι τον επιουσιο εις βαρος των φτιαγμενων μεσω παιδειας αφελων συνανθρωπων μας.
Να λοιπόν που σπας τα συνηθισμένα!!

Τράβα ρε ούγκανε να ποστάρεις πάλι κανένα λινκ μπας και ανακουφιστούν τα απωθημένα σου!
_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag_el
Πρύτανης


Εγγραφή: 26 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 3707
Τόπος: Leykada

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 7:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αποκλεισμός μέλους opyrgos Απάντηση με Συμπερίληψη

maxim_97 έγραψε:
Bonnot έγραψε:
maxim_97 έγραψε:
Ομολογω πως θα μου λειψουν οι βρισιες του οπυργου.....Αντε να ζεις χωρις τους βαρβαρους που δινουν "χρωμα" στην καθημερινοτητα σου. Αχαρη η ζωη απο εδω και περα....
Ευτυχώς που έχουν εσένα να τους την γεμίζεις με φανατισμό και μισαλλοδοξία....


Η μισαλλοδοξια, ο φανατισμος, ο σκοταδισμος, ο αναχρονιστικος, αντιπολιτιστικος, βαρβαρος, αχαρος, μαυροφορεμενος, δυστυχισμενος, αγελαστος δια βιου ειναι αποκλειστικο χαρακτηριστικο ολων των Εβραιοχριστιανων, ιδιαιτερα αυτων που εχουν κανει ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ την πιστη τους και βγαζουν ετσι τον επιουσιο εις βαρος των φτιαγμενων μεσω παιδειας αφελων συνανθρωπων μας.
Οι μονοι εχθροι μου λοιπον ειναι ολοι αυτοι που θιγονται απο την ΑΛΗΘΕΙΑ που διεπει την ζωη τους, κοροιδευοντας τους παντες, κανοντας μαλιστα και τους "πνευματικους" στοχαστες και φιλοσοφους στο φορουμ, αραδιαζοντας ολες τις απιθανες αστειες εως γελοιες εκδοχες των δογματων του μισους που προσκυνουν και προπαγανδιζουν.....
Εγω παντως χαιρομαι που σε ξαναβλεπω, για να μπορω να στα ριχνω διακριτικα τα μπινελικια και οχι ετσι ωμα οπως ριχνεις ανευ λογου βρισιες Εβραιοχριστιανε της συμφορας.


Η μόνη διαφορά ,θρησκευμένων και άθεων ,είναι πώς ενω΄οι Αθεοι ,μελετούν ,σπουδάζουν ,κουράζονται εις γνώσεις άλλων,οι θρησκευμένοι και πιστοί αναγκάζονται να σκέπτονται ,όπως κάθε επιστήμων που φέρει γνώση εκ της ψυχής του.
όπως κάθε Σκεπτόμενος άνθρωπος που έχει συνδράμει στη γνώση πλούτο των αιώνων φέροντας ή όχι την δική του υπογραφή.
΄Κάθε άνθρωπος που έχει πίστη στο Θεό δε μελετα΄ούτε σπουδάζει ψεύδη η ψεύτικες τυχαίες εικόνες που εξυπηρητούν το μέγιστο των πλουτοκρατών.
Σκέπτεται εφαρμόζει διαπράττει εξιστορεί ταυτίζεται ,συναισθάνεται,απογυμνώνει,εξελίσει τηνεπιστήμη την ιστορία την μυθολογία,την ιατρική απο μέσα του και μέσα απο Σκεπτόμενη εργασία χρόνων.
Αυτά για τους εκτος των άλλων τεμπέληδες σκεπτικά και σωματικά άθεους.
Υγιένεται.

_________________
ανθάκια μου χλωμά,
που σας επήραν σε
κήπους μακρινούς να σας φυτέψουν,

Κώστας Καρυωτάκης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 8:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Bonnot Αποκλείστηκε και ο Astrarxis για τον οποίον ισχύουν τα ίδια με σένα. Στο εξής να προσέχετε περισσότερο.
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bonnot
Πρύτανης


Εγγραφή: 19 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 980

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 8:44 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Bonnot έγραψε:
Άστο φίλε!
Αυτόν τον είχες αποκλείσει προ καιρού και ξαναμπήκε με το όνομα Tanysipteros.
Το ότι δεν εμφανίζεται τώρα τελευταία προφανώς δεν έχει να κάνει με τους ψευτοεκφοβισμους σου αλλά λόγω του ο τρόπος μου να υπερασπίζομαι μονάχος μου τον εαυτό μου είναι περισσότερο αποτελεσματικός απ' τους αποκλεισμούς σου.


http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?t=4455

Λέγε με opyrgos!
_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 21, 2013 12:27 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Rolling Eyes Rolling Eyes
Χάθηκα για λίγο και έγινε χαμός!
Ετοιμάζω την έκτη έκδοση της γλώσσας που συνεχίζω να γράφω..(Αφού βρήκα ότι μπορώ να έχω συμβατότητα και με τα 8 )...
Ετοιμάζω νέο εγχειρίδιο χρήσης....και θα επανέλθω στο φόρουμ...στους φυσιολογικούς ρυθμούς.
Μέχρι τότε...υπομονή....
να είστε καλά!
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bonnot
Πρύτανης


Εγγραφή: 19 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 980

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 21, 2013 8:10 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ναι, και ήρθες εσύ για να ολοκληρώσεις τον χαμό!
Χεστήκαμε τι κάνεις....δεν σε ρώτησε κανείς.
Τράβα από δω ρε μπουρτζόβλαχε κι εσύ, που βρήκες την ευκαιρία τώρα που διαγράφτηκε ο opyrgos να ξαναμπείς.
Έννοια σου όμως κι ο opyrgos είναι πάλι εδώ.
_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TΡΙΟΜΗΔΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 21, 2013 10:42 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ε ΜΠΟΝΟΤΑΚΟ

Ε ΜΠΟΝΟΤ

ΕΕΕΕΕ

ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ Ο ΟΠΥΡΓΟΣ???

ΓΙΑΤΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΠΑΠΑΛΑ...

ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΙΑΒΑΖΩ

ΠΩΣ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ...

ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ

ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ?

ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ?

ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΕΒΡΙΣΕ???

ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

ΘΥΜΑΣΑΙ ΕΣΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ?

ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΡΕ ΑΦΑΝΟΧΙΤΛΕΡΑΚΟ

ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΒΑΡΟΣ Η'΄ΣΟΒΒΑΡΗ?

ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΤΣΙ

ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΑΥΤΟ ΘΝΗΤΕ

Ε ΤΟΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ

ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ

ΚΑΙ ΚΑΡΒΟΥΝΕΝΓΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ

ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ

ΑΕΪ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΜΙΑ ΛΕΞΗ

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΩΝ Ω ΘΕΕ ΚΑΙ ΘΩΘ

ΒΡΕ ΣΕ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΞΑΝΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ

ΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΟΜΟΡΦΑ ΑΠΟ ΕΔΩ

ΚΑΙ ΠΕΡΑ

ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΟΝ sakaflia71

ΕΚΕΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΟ ΛΕΩ

Ε ΑΚΟΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ

ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑ ΦΛΩΡΟFACEBΟOK ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ

ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΞΕΚΟΛΛΑ

ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΓΟΝΩΝ ΣΟΥ ΒΛΑΚΑ

ΔΙΟΤΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ

ΘΑ ΣΕ ΒΡΩ ΡΕ ΤΣΟΥΤΣΕΚΑΚΟ ΚΑΙ ΣΕΝΑ

ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΝΑΧΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΚΩ

ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΝΑ ΣΕ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΡΕ ΤΟΜΑΡΙ

ΑΙΩΝΙΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ

Υ.Γ



ΗΜΑΡΤΟΝ ΚΑΙ ΑΛΗΘΩΣ ΚΑΙ ΒΙΒΑ

https://www.youtube.com/watch?v=AFA-rOls8YA

https://www.youtube.com/watch?v=8K1uzmtlQjo

https://www.youtube.com/watch?v=fvPpAPIIZyo

https://www.youtube.com/watch?v=g0OgoySjNCM
_________________
Η ΖΩΗ ΜΟΥ;OΛΗ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...



Έχει επεξεργασθεί απο τον/την TΡΙΟΜΗΔΗΣ στις Τρι Μάϊ 21, 2013 11:00 am, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ligi Skoni
Λέκτωρ


Εγγραφή: 17 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 33

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 21, 2013 11:00 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?p=156167&highlight=#156167
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Σελίδα 2 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center