Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Πρόβλημα στο yahoo λογαριασμό μου

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
georgemaus
Πρύτανης


Εγγραφή: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 712

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 29, 2004 10:18 pm    Θέμα δημοσίευσης: Πρόβλημα στο yahoo λογαριασμό μου Απάντηση με Συμπερίληψη

Βοήθειααααααα! Ενώ μπαίνω στο yahoo, όταν δίνω τα συνθηματικά μου, δε με βάζει στο λογαριασμό μου να διαβάσω mail. Δε σκαμπάζω γρι από ηλεκτρονικά. Θα βοηθήσει κάποιος η θα κόψω το pc στη πλάτη να πάω στο μάστορα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 29, 2004 11:23 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ε δε μας δίνεις και πολλές λεπτομέρειες. Μήπως είχες καιρό να μπεις και έληξε όπως συμβαίνει στη hotmail; Μήπως βάζεις κατά λάθος κανέναν κεφαλαίο χαρακτήρα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
georgemaus
Πρύτανης


Εγγραφή: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 712

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 30, 2004 12:20 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Αfham πρέπει να έχω κάνει μαλακία. Τη προηγούμενη απ'το πρόβλημα, ήθελα να δημιουργήσω μεσατζερ και κατέβασα κάτι προγράμματα. Τώρα αντί για το λογαριασμό μου, με βγάζει σ'ένα πίνακα που λέει...
.Yahoo! may not be optimized for the web browser you are using. Your options are: Upgrade to internet explorer 6.0, Netscape, 7 1 η Safari, 1 2
.Switchback to the yahoo! version supported by cyrrent browser
Αυτά! Και μιλάμε είμαι άσχετος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 30, 2004 1:51 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ε ωραία κάνε ό,τι σου λέει. Αναβάθμισε τον Explorer σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggos
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 481
Τόπος: Νάξος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 30, 2004 4:23 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Νομίζω ότι πρέπει να απευθυνθούμε στον Bugman γιατί είναι και ο ειδικός του είδους! Γενικότερα πάντως, προσοχή στα "νέα προγράμματα" γιατί εγκυμονούν μικροπρογράμματα διαφημίσεων ΜΗ εμφανή και είναι αντιπαραγωγικά.

Ειδικότερα τώρα, και εγώ πιστεύω πως πρέπει αφού μπήκες στο χορό θα χορέψεις. Και αφού κατέβασες το messenger, κατέβασε τώρα και την αντίστοιχη αναβάθμιση που απαιτεί.
_________________
Η βιομηχανία σκοτώνει τη μουσική. Αυτός που αγαπά, και να ελπίζει ξέρει, όλη τη νύχτα πολεμά ξημέρωμα να φέρει.

Παραδοσιακή Μουσική | Ελλάδα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
georgemaus
Πρύτανης


Εγγραφή: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 712

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 30, 2004 10:53 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Βρε παιδιά πώς; τάχω μπερδέψει και είμαι άσχετος. Εσείς λέτε αναβάθμιση αλλά πώς; Δε το γλιτώνω το μάστορα φαίνεται...
Ευχαριστώ πάντως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center