Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Κατάργηση της εγγραφής μου απο το forum

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ταξιδευτής
Υφηγητής


Εγγραφή: 12 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Νάξος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 14, 2006 7:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Κατάργηση της εγγραφής μου απο το forum Απάντηση με Συμπερίληψη

Βασικα θέλω να ρωτήσω τους διαχειρηστες ή όποιος γνωρίζει πως μπορώ να διαγραψω τον εαυτό μου απο το φορουμ.
Βασικα ειχα εγγραφτει στην αρχη με ένα όνομα αλλά δε μ' αρεσε και ήθελα να το αλλάξω αλλά δεν μπορούσα κι έτσι δημιούργησα ένα νέο λογαριασμό με το καινούριο μου όνομα.

Τώρα θέλω να διαγράψω την πρώτη μου εγγράφη γιατί δεν μπορώ να χρησημοποιήσω το email μου στην καινούρια!!
Ευχαριστώ θερμα και συγνώμη για την αναστάτωση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 17, 2006 10:39 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δε μπορείς μόνος σου. Στείλε μου prive ποιο όνομα και ποιο email θέλεις να διαγράψω.
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center