Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΟΙ ΧΑΜΕΝΟΙ ΚΟΣΜΟΙ, ΟΙ ΧΑΜΕΝΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Θέματα Επικαιρότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
JollyRoger
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3610

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 11, 2013 4:31 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ayrton Senna έγραψε:
νομίζεις - άρα δεν είσαι σίγουρος.
Εγώ πάλι νομίζω ότι δεν το παραδέχτηκε ή έμεσσα άφησε να εννοηθεί πως δεν είναι σύμφωνη με την κατηγορία αυτή.
Ας το ξεκαθαρίσει και θα πάψω. Δεν έχω απωθημένα ειδικά με τη Μαρία αλλά όχι και να δείχνει άλλους χωρίς να κοιτά τον πάσσαλο στο μάτι της (από χριστιανική διδαχή Razz )
εμ πως να ειμαι σιγουρος? εγω το γραψα? ...

μεχρι να μας πει αν θελησει για καποιο λογο, η μαρία...


θα ηθελα να μου πεις αν κατα τη γνωμη σου...
τα γραφομενα σου αποτελουν βια...
οταν θα τα αναγνώσει καποιος που ηδη εχει παραδεχτεί το λάθος του... ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ayrton Senna
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 2218

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 11, 2013 4:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

JollyRoger έγραψε:
Ayrton Senna έγραψε:
νομίζεις - άρα δεν είσαι σίγουρος.
Εγώ πάλι νομίζω ότι δεν το παραδέχτηκε ή έμεσσα άφησε να εννοηθεί πως δεν είναι σύμφωνη με την κατηγορία αυτή.
Ας το ξεκαθαρίσει και θα πάψω. Δεν έχω απωθημένα ειδικά με τη Μαρία αλλά όχι και να δείχνει άλλους χωρίς να κοιτά τον πάσσαλο στο μάτι της (από χριστιανική διδαχή Razz )
εμ πως να ειμαι σιγουρος? εγω το γραψα? ...

μεχρι να μας πει αν θελησει για καποιο λογο, η μαρία...


θα ηθελα να μου πεις αν κατα τη γνωμη σου...
τα γραφομενα σου αποτελουν βια...
οταν θα τα αναγνώσει καποιος που ηδη εχει παραδεχτεί το λάθος του... ?


εμ δεν θεωρώ ότι έχει παραδεχτεί το λάθος του - τι να κάνουμε τώρα ?

και :
Ayrton Senna έγραψε:
μα γελοιοποιείς αυτούς που πατούν Χ βάζοντας πέτρα πάνω στα κακά και δεν βλέπεις ότι εσύ δεν βάζεις μεν πέτρα αλλά απαντάς σε αυτά.
Συγνώμη αλλά αν αυτό δεν είναι αυταπάτη τότε τι είναι ? Που κολλά το ενήλικες ? Θεωρείς ότι με αποστόμωσες ?


Όχι Roger δεν θεωρώ ότι συνιστά βία το ανωτέρω κείμενο με το οποίο επανήλθα.
Αν για σένα συνιστά τότε μη ξεχάσεις να αφήσεις το νερό να τρέξει πρώτα να κρυώσει πριν ρίξεις λίγο νερό στο πρόσωπό σου.

(αυτό ίσως αποτελεί βία αλλά το κριτήριο είναι σε τι βαθμό αξιολογούμε και οι δυο μας πλέον την όποια φιλικότητα μεταξύ μας - αν δεν υφίσταται τότε είναι βία - αν όχι τότε είναι φιλική σφαλιαρίτσα Confused )
_________________
”Οι φασίστες του μέλλοντος θα είναι οι αντιφασίστες” . Τσώρτσιλ

http://dwpl.deviantart.com/art/LENIN2-172844451
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 11, 2013 7:20 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Senna,

έχει συμβεί και στο παρελθόν να παρεξηγείσαι από αυτά που γράφω..... και από τότε αποφασισαμε από κοινού ότι δεν θα συζητήσουμε ξανά...το θυμάσαι?
επίσης, είχα ζητήσει ως χάρη να μιλάμε ευθέως και όχι πλαγίως όποτε αυτό κρινεται απαραίτητο (δεν χρειάζεται να κριθεί απαραίτητο και υπάρχουν φορές ομολογώ που θέλω ν΄απαντήσω σε αναρτήσεις σου, ΕΥΘΕΩΣ, αλλά δεν το κάνω διότι σέβομαι την συμφωνία μας)

εσύ παρεξηγείσαι από την έκφραση της γνώμης μου και την αποκαλείς 'δοκάρι στο μάτι', ειναι δικαιώμά σου, όπως ειναι και δικαίωμά σου να μου βάλεις Χ
και τα ερωτήματα που προκύπτουν είναι
'και γιατί να παρεξηγείς εσύ τα λόγια μου και όχι οι υπόλοιποι που ακολούθησαν επιτυχώς την μέθοδο Χ' ? θεωρείς ότι σε φωτογραφίζω? είσαι ο μόνος που το έκανες?
τι ακριβώς έχει συμβεί στη σκέψη σου?
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 11, 2013 8:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
έχεις δίκιο Bugman,

αρχικά μπήκα στον πειρασμό να χρησιμοποιησω την ανώδυνη μέθοδο του Χ και αναζητούσα τρόπους για να το κάνω, αλλά δεν το έκανα τελικά και αυτό διότι θα αισθανόμουν ότι το μόνο που τελικά θα είχα πετύχει θα ήταν να βάλω πέτρα πάνω στα σκατά που βρωμάνε προσπαθώντας να τα κρύψω,...ενώ υπάρχουν Wink

και επειδή έχω την τύχη να μην συγχίζομαι (αντιθετως να γελάω με τα σκουπίδια) δεν με απασχολεί ο τρόπος που εκφράζεται ο οπυργος....ως κάτι που τουλαχιστον δεν δημιούργησα και ντάντεψα εγώ.... Very Happy
Μην τρέφεις αυταπάτες.
Εσύ το δημιούργησες.
Και θα υπάρχει για όσο διάστημα υπάρχουν ΦΑΣΙΣΤΕΣ σαν και σένα εδώ μέσα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ayrton Senna
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 2218

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 11, 2013 9:56 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
Senna,

έχει συμβεί και στο παρελθόν να παρεξηγείσαι από αυτά που γράφω..... και από τότε αποφασισαμε από κοινού ότι δεν θα συζητήσουμε ξανά...το θυμάσαι?
επίσης, είχα ζητήσει ως χάρη να μιλάμε ευθέως και όχι πλαγίως όποτε αυτό κρινεται απαραίτητο (δεν χρειάζεται να κριθεί απαραίτητο και υπάρχουν φορές ομολογώ που θέλω ν΄απαντήσω σε αναρτήσεις σου, ΕΥΘΕΩΣ, αλλά δεν το κάνω διότι σέβομαι την συμφωνία μας)

εσύ παρεξηγείσαι από την έκφραση της γνώμης μου και την αποκαλείς 'δοκάρι στο μάτι', ειναι δικαιώμά σου, όπως ειναι και δικαίωμά σου να μου βάλεις Χ
και τα ερωτήματα που προκύπτουν είναι
'και γιατί να παρεξηγείς εσύ τα λόγια μου και όχι οι υπόλοιποι που ακολούθησαν επιτυχώς την μέθοδο Χ' ? θεωρείς ότι σε φωτογραφίζω? είσαι ο μόνος που το έκανες?
τι ακριβώς έχει συμβεί στη σκέψη σου?


θυμάσαι που είχες ζητήσει δημόσια συγνώμη που συνεχίζεις ?

πιστεύω ακράδαντα στη θέση του Roger. Απλά αυτός το διατύπωσε εύστοχα όπως δεν καταφερα εγώ.

Ayrton Senna έγραψε:
JollyRoger έγραψε:
MARIA έγραψε:
ως κάτι που τουλαχιστον δεν δημιούργησα και ντάντεψα εγώ.... Very Happy
δε νομιζω οτι ειναι ετσι... αν ειδες κλαιγεται οταν δε παιρνει απαντήσεις... ενδεχομενως ολες οι απαντήσεις, να αποτελουν νταντεμα στην προκειμένη περίπτωση...


Ενδεχομένως η καλύτερη απάντηση στη Maria που αρέσκεται να αυταπατάται πως δεν συμβάλει με την καθ'έξιν και καθ'υποτροπήν απαντησεις της εκεί που δεν βάζει πέτρα Wink


αυτό με τρελαίνει.
ότι τον νταντεύεις και τον συντηρείς αυτόν που έχει ξεφτυλλίσει κάθε έννοια σεβασμού προς γυναίκα.
_________________
”Οι φασίστες του μέλλοντος θα είναι οι αντιφασίστες” . Τσώρτσιλ

http://dwpl.deviantart.com/art/LENIN2-172844451
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 11, 2013 10:56 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Σεννα,

μπορεί να έχω ζητήσει δημόσια συγγνώμη για κάποιο ιστορικό λάθος που έχω κάνει...τουλάχιστον έχω το θάρρος να το παραδέχομαι...

το ότι ξεφτυλιζει την γυναίκα ο όπυργος ειναι δικό του ψυχολογικό πρόβλημα και όχι δικό μου...(διότι πολυ απλά, εγώ δεν χάνω την αξία μου)

οι φράσεις μας εδώ, μας κατατάσσουν σε ανάλογα ποιοτικά επίπεδα άλλωστε...

...και το γεγονός ότι ένα όν εδώ, προσπαθεί να πείσει τον εαυτό του και τους άλλους, ότι με το να φέρεται αισχρά και φασιστικά, ειναι αποτέλεσμα δικό μου, επιβεβαιώνει την αρρώστια του και τιποτε άλλο.

Διότι αν το πρόβλημα του αρρώστου (πύργου) ήταν μόνον με εμένα (εγώ δηλαδή ως αρρώστια του) όπως ισχυρίζεται, τότε
ή η συμπεριφορά του προς τους άλλους, θα ήταν εντελώς διαφορετική....
ή θα άλλαζε φόρουμ
ή θα έβαζε Χ σε εμένα

αλλά τίποτε από όλα αυτά δεν ισχύει, ας μην γελιόμαστε...

μπορεί να ισχύει κάτι άλλο που πιθανά να γνωρίζουν ήδη κάποιοι από εδώ, διότι ο πύργος δεν ειχε δώσει τέτοια θλιβερά δείγματα στο παρελθόν (παρα μόνον με τον συντονιστή του φόρουμ)...άρα?
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ayrton Senna
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 2218

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 13, 2013 12:23 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ας μην συγχιζόμαστε άλλο με το παιδί
_________________
”Οι φασίστες του μέλλοντος θα είναι οι αντιφασίστες” . Τσώρτσιλ

http://dwpl.deviantart.com/art/LENIN2-172844451
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SARUMAN
Πρύτανης


Εγγραφή: 14 Απρ 2013
Δημοσιεύσεις: 1729
Τόπος: THE WHITE CITY OF THE KINGS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 13, 2013 12:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ayrton Senna έγραψε:
ας μην συγχιζόμαστε άλλο με το παιδί


ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ,ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ.
ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ,ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ,ΠΑΕΙ ,ΕΦΥΓΕ ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ. Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Κάθε αρχαία θρησκευτική ή μάλλον φιλοσοφική λατρεία αποτελούνταν από μία εσωτερική ή μυστική διδασκαλία και ένα εξωτερικό ή δημόσιο τυπικό λατρείας
http://www.youtube.com/watch?v=ZIMoQHpvFQQ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 17, 2013 2:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ερωτήσεις προς τον κύριο Καμίνη (τον "προοδευτικό" δήμαρχο Αθηναίων που "γνωρίζει" τα ατομικά δικαιώματα - αλλά αγνοεί, προφανώς, τους νόμους του κράτους):

(α) Θα καλέσει σε απολογία εκείνους που οδηγούν αυτοκίνητα και μοτοσυκλέτες του Δήμου Αθηναίων ως προσωπικά οχήματα για να διαδηλώνουν; Θα ελέγξει αν τα χρησιμοποιούν και προσωπικά αυτές τις μέρες;
(β) Σε ποιον κωδικό του προϋπολογισμού του Δήμου Αθηναίων θα ενταχθούν τα καύσιμα που ξοδεύουν οι διαδηλωτές του (και η αναγκαία ασφάλεια και συντήρηση των οχημάτων), στους οποίους είναι ο ίδιος επικεφαλής;
(γ) Οι απεργούντες διαδηλωτές θα πληρωθούν για τα μεροκάματα που δεν έκαναν; Ο ίδιος θα πληρωθεί για τις μέρες που δεν ασκεί (σύμφωνα με το σύνταγμα και τους νόμους) τα καθήκοντά του;
(δ) Ποιος πρέπει να ελέγχει τη διαφθορά των δήμων;
(ε) Τι είναι, τελικά, και τι δεν είναι αντισυνταγματικό;

Ε, ας το διάολο, γελοίοι...
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 17, 2013 2:57 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
Ε, ας το διάολο, γελοίοι...
ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ, ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 17, 2013 6:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

μην βρίζεις τα χέρια που σε ταϊζουν...
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 17, 2013 10:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δεν τα βρίζω τα χέρια μου.
ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ EΣΑΣ ΤΟΥΣ ΓΚΡΟΥΕΖΕΣ ΒΡΙΖΩ, ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΦΤΑΣΕΙ !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 17, 2013 10:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη



τι λέει εδώ η ιστοσελίδα? ότι αγοράζετε από το ίδιο μαγαζί????

αίσχος και όνειδος.... Laughing Laughing Laughing Cool



http://dethelontis-fotadistis.blogspot.gr/2011/10/blog-post_16.html
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 17, 2013 10:52 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΠΑΛΙ ΠΟΙΟΙ ΜΙΛΑΝΕ.....




Τα βελάκια δείχνουν επωμίδες, επιγονατίδες και πτυσσόμενο γκλόμπ που χρησιμοποιεί η αστυνομία. Επωμίδες made by ΔΙΑΣ. Επιγονατίδες made by ΔΙΑΣ. Πτυσσόμενο γκλόμπ made by ΔΙΑΣ…

Τραβα κοπελίτσα μου να τα πουλήσεις αλλού αυτά!
Όχι εδώ που είμαι και εγώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 17, 2013 10:57 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΕΙΣΑΙ και καθυστερημένος, το ξέρουμε αυτό

ρε βλάκα, στην πρώτη φωτογραφία που την έχεις βάλει και γιγαντοαφίσα, φαίνεται ΚΑΘΑΡΑ ότι παλεύουν μεταξύ τους.... Laughing Laughing Laughing

δεν ειναι εδώ τιβί για θείτσες,
δεν περνάνε οι ιστορίες με τον χρυσαυγίτη στη θάλασσα...ακομα περιμένω την περίφημη φωτό....αλλά δεν θα έρθει ποτέ , ποτέ, ποτέ, ποτέεεεεεεεε

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Θέματα Επικαιρότητας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center