Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΤΑ ΑΣΧΕΤΑ
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Κουβεντούλα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
troian
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2267
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 26, 2013 4:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΤΑ ΑΣΧΕΤΑ Απάντηση με Συμπερίληψη

αυτο το νημα για να λεμε τα ασχετα με καθε νημα. να βγαζουμε τα απωθημενα μας βρε αδερφε χωρις να τρολλαρουμε τα νηματα που εχουν ενα περιορισμενο θεμα.
_________________
μακεδονίτικα πουλιὰ λαλοῦν μακεδονίτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
troian
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2267
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 26, 2013 4:24 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?t=4292&start=75

κανω την αρχη ας παψουν να τρολλαρουν στο παραπανω θεμα κιας ασχοληθουν εδω με τον στρατο του οπυργου και αν ο μεταξας ειπε το οχι η καποιος αλλος.
_________________
μακεδονίτικα πουλιὰ λαλοῦν μακεδονίτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JollyRoger
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3610

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 26, 2013 4:31 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

δε γινεται κατα παραγγελία... επισης δεν εβαλες ουτε καν τις στοιχειώδεις προυποθέσεις...

πες κατι για τη μανα κανενος, καμια χριστοπαναγια, κατι βρε παιδι μου, να φτιαξεις ατμόσφαιρα... που πας ετσι; χααχαχ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
troian
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2267
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 26, 2013 9:06 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?t=4292&start=75

Vasana έγραψε:
troian έγραψε:
http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?p=151115#151115πατε στο τρολλονημα αν θελετε να κανετε το κομματι σας. σβηστε τις τρολλιες σας ή αν εχετε να προσθεσετε επι του θεματος καλως.


Προς τι ο πληθυντικός troian;
Είναι τρολλιά η άποψη ότι το περίφημο ΟΧΙ το είπε ο Μεταξάς;
Αυτό είπα.
Αν υπάρχει άλλη άποψη εδώ να την ακούσουμε, ή αν θες να τη δούμε.
Είναι άποψη το "ΣΚΑΣΕ ΕΣΥ ΡΕ Γ@ΜΩΤΡΟΛΛΕΡ" του opyrgos;
Όχι λοιπόν πληθυντικός, γιατί εδώ μέσα ΕΝΑ είναι το ύπατο τρολλ και είναι γνωστό.

opyrgos έγραψε:
Vasana έγραψε:
Δεν είπε το ΟΧΙ ο Μεταξάς;
Και ποιος το είπε;
Ο παππούς και η γιαγιά;
Μα αυτοί ροχάλιζαν εκείνη την ώρα. Laughing Laughing Laughing
Άσε που το καθεστώς του Μεταξά ούτε που σκέφτηκε να τους ρωτήσει. Wink
ΣΚΑΣΕ ΕΣΥ ΡΕ, Γ@ΜΩΤΡΟΛΛΕΡ!


ναι ειναι τρολλια στο επιπεδο που
1. σιγονταρει το τρολλαρισμα του νηματος
2. δεν προσφερει τιποτα στο νημα

δηλαδη ναι κιεγω ειμαι της αποψης οτι το οχι το ειπε ο μεταξας γιατι ειμαστε και ημασταν υπηκοοι και οχι πολιτες. το αιμα του ομως δεν το εχυσε. ολο αυτο ομως τρολλαρει το νημα μεταξυ ιδεολογιων εθνικοφρονων εναντι πατριωτων (πατριωτες ειναι ολοι οι μη εθνικοφρονες γιατι οι εθνικοφρονες εχουν την πατριδα και το εθνος σε κονκαρδες και μπαλκονια ενω οι πατριωτες στην καρδια και το μυαλο).
στο συγκεκριμενο νημα λοιπον υπηρχε η δυνατοτητα να μην πεσουμε σε τρολλαρισματα για ιδεολογιες ειχε περιορισμενο θεμα την ιστορικοτητα του χαιρετισμου. το θεμα βεβαια θα μπορουσε να πλατυνει αναλογα με τα επιχειρηματα της καθε πλευρας, τα αντεπιχειρηματα και την αποδομηση τους. αυτο ειναι ευλογο ομως δεν γινεται αυτο.

οσο για τα τρολλαρισματα του οπυργου χωρις να ειμαι συμφωνος εχουν μια συνεπεια, τρολλαρει τα τρολλακια. οποτε αν* εχεις τρολλαρει 349 φορες μην σου ξυνιζει και πολυ.

* λεω αν
_________________
μακεδονίτικα πουλιὰ λαλοῦν μακεδονίτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JollyRoger
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3610

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 26, 2013 9:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

troian έγραψε:
οσο για τα τρολλαρισματα του οπυργου χωρις να ειμαι συμφωνος εχουν μια συνεπεια, τρολλαρει τα τρολλακια
μπα δε νομιζω οτι ειναι ετσι...επιτιθεται σε οποιον εχει αντιθετη αποψη, προσπαθει να επιβληθει με καθε τρόπο... βλεπω εγω..

και απλως οι περισσοτεροι δεν ασχολουνται απο καποια "ποιοτική κλιμάκωση" και μετά Laughing Razz ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasana
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 354
Τόπος: Dachau

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 26, 2013 9:18 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

JollyRoger έγραψε:
δε γινεται κατα παραγγελία... επισης δεν εβαλες ουτε καν τις στοιχειώδεις προυποθέσεις...

πες κατι για τη μανα κανενος, καμια χριστοπαναγια, κατι βρε παιδι μου, να φτιαξεις ατμόσφαιρα... που πας ετσι; χααχαχ

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa..... Laughing Laughing Laughing
Πολύ σωστά.
Και το τρολλάρισμα θέλει κανόνες.
Πολύ περισσότερο το ίδιο το φόρουμ.
Αφχάμ ακούς; Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
troian
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2267
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 26, 2013 9:31 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

JollyRoger έγραψε:
troian έγραψε:
οσο για τα τρολλαρισματα του οπυργου χωρις να ειμαι συμφωνος εχουν μια συνεπεια, τρολλαρει τα τρολλακια
μπα δε νομιζω οτι ειναι ετσι...επιτιθεται σε οποιον εχει αντιθετη αποψη, προσπαθει να επιβληθει με καθε τρόπο... βλεπω εγω..

και απλως οι περισσοτεροι δεν ασχολουνται απο καποια "ποιοτική κλιμάκωση" και μετά Laughing Razz ...


επιμενω, στην αντιθετη αποψη επιτιθεται με επιχειρηματα και κριτικη στα τρολλ με τρολλαρισμα.
_________________
μακεδονίτικα πουλιὰ λαλοῦν μακεδονίτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasana
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 354
Τόπος: Dachau

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 26, 2013 9:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

troian θέλω την άποψή σου.
Με το χέρι στην καρδιά κατά πως λένε.
Σου δίνω την εντύπωση του τρολλ;
Δες πόσα χρόνια έχω κάνει εγγραφή.
Όλα αυτά τα χρόνια μπαίνω στο φόρουμ και απλά προσπαθώ να παρακολουθήσω κάποιες συζητήσεις.
Λέω προσπαθώ αλλά πίστεψέ με έχω χάσει την υπομονή μου.
Έχω φρικάρει.
Πίστεψέ με.
Το φόρουμ έχει εγκαταλειφτεί στα χέρια του opyrgos.
Νομίζεις ότι opyrgos τρολλάρει τα τρολλ;
Όχι.
Απλά ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΖΕΙ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JollyRoger
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3610

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 26, 2013 9:43 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

troian έγραψε:
JollyRoger έγραψε:
troian έγραψε:
οσο για τα τρολλαρισματα του οπυργου χωρις να ειμαι συμφωνος εχουν μια συνεπεια, τρολλαρει τα τρολλακια
μπα δε νομιζω οτι ειναι ετσι...επιτιθεται σε οποιον εχει αντιθετη αποψη, προσπαθει να επιβληθει με καθε τρόπο... βλεπω εγω..

και απλως οι περισσοτεροι δεν ασχολουνται απο καποια "ποιοτική κλιμάκωση" και μετά Laughing Razz ...


επιμενω, στην αντιθετη αποψη επιτιθεται με επιχειρηματα και κριτικη στα τρολλ με τρολλαρισμα.
με παραξενευει η οπτικη περι "τρολλ χρηστων", κι οχι περι "τρολλ ποστ"...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasana
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 354
Τόπος: Dachau

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 26, 2013 11:42 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Και για να μην νομίζει κανείς ότι αυτή είναι μια δική μου, ιδιόρρυθμη ενδεχομένως άποψη, ιδού και μια άλλη που φωτίζει πιο πλατιά το πρόβλημα opyrgos:


http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?t=4138&postdays=0&postorder=asc&start=0



eleonora έγραψε:
Razz

Βρε πουλάκι μου Πυργίσκε, ΕΣΥ είσαι το πρόβλημα σε αυτή την ιστοσελίδφα.
Οι Άλλοι, όσοι είναι υβριστικοί, βαρετοί, κακόγλωσσοι, ότι και να τους πεις, κάποιο τρόπο βρίσκουν να έχουν ένα διάλογο. Όπου βάζεις εσύ το χεράκι σου το πράγμα πηγαίνει στο ξεκούδουνο ξεκατίνιασμα' για να χρησιμοποιήσω τη ορολογία που σε ελκύει.
Φαίνεται να έχεις ειδικά προνόμια, αφού χρησιμοποιείς κατά σύστημα εκφράσεις και χαρακτηρισμούς που σε άλλους έχουν συνεπιφέρει ταχιστα την διγραφή.
Δεν ξέρω αν είσαι αδελφός, ξάδελφος ή κάτι άλλο τοιυ afham. Σε αυτόν έχω ευγνωμοσύνη που δημιούργησε μια τέτοια σελίδα' και για κάποιους άλλους λόγους που έχουν να κάνουν με την επίδρασή της στην πραγματική μου ζωή.
Αλλά εσύ την κατάντησες κάτι που να ντρέπεται να την διαβάζει οποιοδήποτε φυσιολογικό άτομο.
Χαίρομαι που ο rakis δεν σε έχει ακολουθήσει σε αυτό τον κατήφορο, όσο και αν προσπάιησε να σου συμπαρασταθεί και να σε συγκρατήσει.
Λυπάμαι για τους φίλους που χάνω' αν και δεν δθαθέτω την απολυτότητα του Στέλιου και επομένως δεν μπορώ να είμαι σίγουρη πως δεν θα επανέλθω.
Έχει όμως δίκιο ότι δεν μπορούν να υπάρχουν επιλεκτικές συμπεριφορές της διαχείρισης' ούτε ετσιθελικές συμπεριφορές ΠΟΛΥ μικρών ανθρώπων...



Υ.Γ.
Κάτι άλλο.
Πρόσφατα έγιναν πολλές προσπάθειες ανίχνευσης του λογαριασμού μου εδώ και στον παλιό εγκαταλελειμμένο λογαριασμό μου στο windowslive. Τζάμπα κούραση. Εγώ δεν ξέρω από αυτά αλλά από ότι μου έχουν πει, θα πέφτετε πάνω στιν βασικό κώδικα του internet και δεν θα βρίσκετε άκρη πουθενά, εκτός από την φανερή διεύθυνση πρόσβασης.

Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
troian
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2267
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 27, 2013 12:33 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Vasana έγραψε:
troian θέλω την άποψή σου.
Με το χέρι στην καρδιά κατά πως λένε.
Σου δίνω την εντύπωση του τρολλ;
Δες πόσα χρόνια έχω κάνει εγγραφή.
Όλα αυτά τα χρόνια μπαίνω στο φόρουμ και απλά προσπαθώ να παρακολουθήσω κάποιες συζητήσεις.
Λέω προσπαθώ αλλά πίστεψέ με έχω χάσει την υπομονή μου.
Έχω φρικάρει.
Πίστεψέ με.
Το φόρουμ έχει εγκαταλειφτεί στα χέρια του opyrgos.
Νομίζεις ότι opyrgos τρολλάρει τα τρολλ;
Όχι.
Απλά ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΖΕΙ.


ναι αμε Embarassed οταν τοσα χρονια προσπαθεις οπως λες να παρακολουθησεις και τωρα συμμετεχεις με παρα πολλα ποστς σου να ειναι "σκασε" δεν μπορω να εχω διαφορετικη εντυπωση. σαν ιντερνετικη περσονα αυτην την εντυπωση μου δινεις˙ επιπλεον δεν μπορω ουτε να ξερω ουτε να φανταζομαι αν παρακολουθεις το φορουμ πριν το αποκαλυψεις.
οσο για τον οπυργο την γνωμη μου την ειπα και ειναι λιγο διαφορετικη απο την δικη σου.
_________________
μακεδονίτικα πουλιὰ λαλοῦν μακεδονίτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
troian
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2267
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 27, 2013 12:46 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

JollyRoger έγραψε:
troian έγραψε:
JollyRoger έγραψε:
troian έγραψε:
οσο για τα τρολλαρισματα του οπυργου χωρις να ειμαι συμφωνος εχουν μια συνεπεια, τρολλαρει τα τρολλακια
μπα δε νομιζω οτι ειναι ετσι...επιτιθεται σε οποιον εχει αντιθετη αποψη, προσπαθει να επιβληθει με καθε τρόπο... βλεπω εγω..

και απλως οι περισσοτεροι δεν ασχολουνται απο καποια "ποιοτική κλιμάκωση" και μετά Laughing Razz ...


επιμενω, στην αντιθετη αποψη επιτιθεται με επιχειρηματα και κριτικη στα τρολλ με τρολλαρισμα.
με παραξενευει η οπτικη περι "τρολλ χρηστων", κι οχι περι "τρολλ ποστ"...


τι να κανουμε υπαρχουν και τα δυο. οποιος εχει πολλα τρολλοποστ τον χαρακτηριζουν.
_________________
μακεδονίτικα πουλιὰ λαλοῦν μακεδονίτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Σίμων Resurrected
Πρύτανης


Εγγραφή: 29 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 247
Τόπος: Ελληνόφωνη Βλαχαραπιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 27, 2013 4:09 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Με όλα αυτά θυμήθηκα και ένα αρχαίο διαδικτυακό ρητό :

"Στο παλιό τρολλ δεν περνάνε οι τρολλιές " Laughing

καθώς και το

"Τρολλετάριοι όλου του διαδικτύου ενωθείτε"
_________________
Aux armes, citoyens ....Formez vos bataillons....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Grillo
Αντιπρύτανης


Εγγραφή: 08 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 94

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 27, 2013 10:21 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

εδώ ταιριάζει το http://www.λέσχη.gr/forum/showthread.php?101-%CE%B5%CE%BA%CF%80%CE%AC%CE%B3%CE%BB%CE%BF%CF%85-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%BF%CE%BD%CE%AE%CF%82&s=0d40988a6e403a83802ee613895d520f&p=516&viewfull=1#post516
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JollyRoger
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3610

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 27, 2013 10:30 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

troian έγραψε:
JollyRoger έγραψε:
troian έγραψε:
JollyRoger έγραψε:
troian έγραψε:
οσο για τα τρολλαρισματα του οπυργου χωρις να ειμαι συμφωνος εχουν μια συνεπεια, τρολλαρει τα τρολλακια
μπα δε νομιζω οτι ειναι ετσι...επιτιθεται σε οποιον εχει αντιθετη αποψη, προσπαθει να επιβληθει με καθε τρόπο... βλεπω εγω..

και απλως οι περισσοτεροι δεν ασχολουνται απο καποια "ποιοτική κλιμάκωση" και μετά Laughing Razz ...


επιμενω, στην αντιθετη αποψη επιτιθεται με επιχειρηματα και κριτικη στα τρολλ με τρολλαρισμα.
με παραξενευει η οπτικη περι "τρολλ χρηστων", κι οχι περι "τρολλ ποστ"...


τι να κανουμε υπαρχουν και τα δυο. οποιος εχει πολλα τρολλοποστ τον χαρακτηριζουν.
πως ξερουμε οτι δεν χαρακτηρίζουν την οπτική γωνία του "νονού";
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Κουβεντούλα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center