Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

δώσ'μου like

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ρουπέλιον
Πρύτανης


Εγγραφή: 24 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 909

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 14, 2012 1:20 pm    Θέμα δημοσίευσης: δώσ'μου like Απάντηση με Συμπερίληψη

Kain έγραψε:
Afham, κάνε μερικές αλλαγές στο forum: Χρειαζόμαστε ένα κουμπί "Like" εδώ πέρα... Wink

Για like κάνε copy paste αυτό :
Κώδικας:
[url=http://postimage.org/][img]http://s5.postimage.org/vnb9sx3hv/like80.jpg[/img][/url]


ενώ για unlike κάνε copy paste αυτό :
Κώδικας:
[url=http://postimage.org/][img]http://s5.postimage.org/5ga2wyl83/unlike80.jpg[/img][/url]


_________________
"Οι αρετές χάνονται μέσα στο συμφέρον, όπως τα ποτάμια μέσα στη θάλασσα" Φ.Ροσφουκώ
"Οι άνθρωποι αγωνίζονται πιο σκληρά για τα συμφέροντά τους παρά για τα δικαιώματά τους." Ναπολέων
"Ο άνθρωπος είναι ένα ζώο που κάνει παζάρια" Άνταμ Σμιθ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 14, 2012 3:39 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μπορεί κανείς να απαντήσει "Μου αρέσει"...
δεν είναι καλύτερο... από το να μετράει κανείς τα + και -
εκτός και αν καθένα + μετράει το ίδιο...δηλαδή σημαίνει ταυτόσημο "μου αρέσει"...Αλλά εδώ ένα "μου αρέσει" δεν είναι τίποτα...Σου αρέσει πώς, γιατί, και ποια είναι η δική σου ιδέα; Άρα αυτό που μετράει είναι η απάντηση...

(είδες είμαι καλός...σου απάντησα)
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ρουπέλιον
Πρύτανης


Εγγραφή: 24 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 909

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 14, 2012 3:49 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη



Εγώ το έβαλα γιατί το ζήτησε ο kain.
Ούτε κι εμένα μου αρέσει το σκέτο like και unlike αλλά τα δύο θέματα που θέλω να γράψω (Εδώ Πολυτεχνείο και Βεβηλώστε) είναι "βαριά" κι αυτές οι μέρες είναι μουντές και "περίεργες" πολύ (όχι "η κάλπη δεν είναι γκαστρωμένη") - ούτε στον Chaos ούτε στον/ην ΚΛΑΣ έχω απαντήσει και προτίμησα εξ ανάγκης ένα γρήγορο like στον Spyros.
Κάποιες μέρες είναι χάλια για ουσιαστικό λόγο αλλά καμιά τόσο άξια για ανυπαρξία που ούτε ένα like να μην 'της' χαρίσεις..

Ναι είσαι, είναι, είμαστε όλοι καλοί όταν δεν μιλάμε για τα πολιτικά.
Αν αυτό δεν συνιστά κατάρα (για τους Έλληνες), προτείνω να καταργηθεί και η λέξη (η λέξη : 'κατάρα')
_________________
"Οι αρετές χάνονται μέσα στο συμφέρον, όπως τα ποτάμια μέσα στη θάλασσα" Φ.Ροσφουκώ
"Οι άνθρωποι αγωνίζονται πιο σκληρά για τα συμφέροντά τους παρά για τα δικαιώματά τους." Ναπολέων
"Ο άνθρωπος είναι ένα ζώο που κάνει παζάρια" Άνταμ Σμιθ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ρουπέλιον
Πρύτανης


Εγγραφή: 24 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 909

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 18, 2012 4:45 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ξέρει κανείς κάποιο site που να μπορείς να στείλεις μέσω internet ένα FAX ;

Rolling Eyes
_________________
"Οι αρετές χάνονται μέσα στο συμφέρον, όπως τα ποτάμια μέσα στη θάλασσα" Φ.Ροσφουκώ
"Οι άνθρωποι αγωνίζονται πιο σκληρά για τα συμφέροντά τους παρά για τα δικαιώματά τους." Ναπολέων
"Ο άνθρωπος είναι ένα ζώο που κάνει παζάρια" Άνταμ Σμιθ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center