Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Ο ΠΟΛ ΓΡΑΦΕΙ...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
pol
Πρύτανης


Εγγραφή: 28 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 10:47 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Eίσαι νινί ακόμα, κατά το λαϊκόν άσμα... Wink
_________________

Αλήθεια είναι η κατά Θεόν αίσθησις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ouliathis
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 3832
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 07, 2008 3:40 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Παράθεση:
Μα πόσα κιλά μαλάκας είσαι;
Κάτι μου έλεγες για αυτογνωσία σε πμ, μα δεν πιστεύω πως αυτό είναι χαρακτηριστικό των τοίχων..



Μπορεί κανείς μας να μην είναι τέλειος αλλά όταν οι καταχωρήσεις κάποιων εκτρέπονται σε τέτοιο αισχρό σημείο τότε νομίζω πως ο διαχειριστής οφείλει να επέμβει και να προστατεύσει το επίπεδο της ιστοσελίδας από τους τελείως απαίδευτους. Κοινώς υπάρχουν όρια στα πάντα δηλαδή. Θα αναμένω μια κάποια αντίδραση που θα με βοηθήσει να καθορίσω κι εγώ την στάση μου σε αυτήν την ιστοσελίδα
_________________
Αυτο που εσείς αποκαλείτε ζωή εγώ το αποκαλώ θάνατο, κι αυτό που εσείς αποκαλείτε θάνατο, εγώ το αποκαλώ ζωή.
Εμπεδοκλής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pol
Πρύτανης


Εγγραφή: 28 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 07, 2008 9:36 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Καλά είσαι κι εσύ ρε πουλάκι μου!!! Η κυρα-Ευλαμπία από την ενορία... Laughing

Εγώ έτσι εκφράζομαι παντού. Είναι σαν να είμαστε σε μια καφετερία και να λες του μαγαζάτορα διώξτον ή φεύγω εγώ.

Καλά ρε Ουαλίτη, πόσα κιλά μπορεί να είσαι; Είσαι τρελός ή μου φένετε; Laughing

Γέμισε ο κόσμος τελικά κομπλεξικούς... Wink
_________________

Αλήθεια είναι η κατά Θεόν αίσθησις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Chaos
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 2132
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 07, 2008 3:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

pol έγραψε:
Καλά είσαι κι εσύ ρε πουλάκι μου!!! Η κυρα-Ευλαμπία από την ενορία... Laughing
Εγώ έτσι εκφράζομαι παντού. Είναι σαν να είμαστε σε μια καφετερία και να λες του μαγαζάτορα διώξτον ή φεύγω εγώ.
Καλά ρε Ουαλίτη, πόσα κιλά μπορεί να είσαι; Είσαι τρελός ή μου φένετε; Laughing
Γέμισε ο κόσμος τελικά κομπλεξικούς... Wink


Mr. Green
Αυτός ο pol, αποκλείεται να είναι ο ευγενής και συγκροτημένος άνθρωπος με τον οποίο είχαμε εποικοδομητική και σοβαρή αντιπαράθεση απόψεων την άνοιξη στο πεδίο "Αθηνά".
Ή τον απήγαγαν και τον αντικατέστησαν ή με την άδειά του χρησιμοποιεί και άλλος την persona του.
Ελπίζω σύντομα να τον ξαναβρούμε' γιατί ΕΚΕΙΝΟΥ του pol τη γνώμη άξιζε να την διαβάζει και να την αναλύει κάθε συνδαιτημόνας αυτού του χώρου...

_________________
Ψάχτης, Ξερόλας, Ανακατωσούρας, Καλότροπος, Κακόψυχος...
http://chaos-excavations.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 07, 2008 4:15 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iason
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 4108
Τόπος: (Γ)Ελλάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 07, 2008 7:46 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για την Νίψη Απάντηση με Συμπερίληψη

pol έγραψε:
Για την Νίψη.... Η νίψη, όπως το λέει και η λέξη, είναι η πλήση.

pol, αυτή τη στιγμή δεν σού μιλά ένας κριτής σου -κατά οποιαδήποτε έννοια- αλλά ένας αναγνώστης του filosofia.gr που διάβασε αυτό που έγραψες και του βγήκε το μάτι:

Τέτοια ανορθογραφία ούτε στε εφιάλτες δεν θα την έβλεπα! Αλλά είναι μόνο η ανορθογραφία; pol, χρειάζεσαι ξεκούραση. Σου μιλώ με πραγματικό ενδιαφέρον, όχι για να σε πειράξω ή να σε υποτιμήσω. Αν μπορείς πήγαινε διακοπές, αυτό δεν θα βοηθήσει μόνο εσένα, αλλά και μας. Εσύ θα κερδίσεις λίγη νήψη -με την χριστιανική έννοια του όρου κατά την οποία ουδέν έχω να προσάψω αλλά ακριβώς το αντίθετο- και εμείς λιγότερη... πλύση όχι εγκεφάλου βέβαια αλλά οφθαλμών με ακατάλληλο νερό. Shocked
_________________
-Κάθε λόγος μπορεί να έχει αντίλογο. Κάθε αντίλογος πρέπει να έχει λόγο.
-Εγέμισεν ο ουρανός πετούμενους γαϊδάρους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pol
Πρύτανης


Εγγραφή: 28 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 07, 2008 10:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Chaos έγραψε:
pol έγραψε:
Καλά είσαι κι εσύ ρε πουλάκι μου!!! Η κυρα-Ευλαμπία από την ενορία... Laughing
Εγώ έτσι εκφράζομαι παντού. Είναι σαν να είμαστε σε μια καφετερία και να λες του μαγαζάτορα διώξτον ή φεύγω εγώ.
Καλά ρε Ουαλίτη, πόσα κιλά μπορεί να είσαι; Είσαι τρελός ή μου φένετε; Laughing
Γέμισε ο κόσμος τελικά κομπλεξικούς... Wink


Mr. Green
Αυτός ο pol, αποκλείεται να είναι ο ευγενής και συγκροτημένος άνθρωπος με τον οποίο είχαμε εποικοδομητική και σοβαρή αντιπαράθεση απόψεων την άνοιξη στο πεδίο "Αθηνά".
Ή τον απήγαγαν και τον αντικατέστησαν ή με την άδειά του χρησιμοποιεί και άλλος την persona του.
Ελπίζω σύντομα να τον ξαναβρούμε' γιατί ΕΚΕΙΝΟΥ του pol τη γνώμη άξιζε να την διαβάζει και να την αναλύει κάθε συνδαιτημόνας αυτού του χώρου...


Τελικά η ευγένια και η θετική πρόθεση είναι τα καλύτερα δεδομένα ώστε να διακρίνει κάποιος ποιος έχει την ικανότητα, γιατί περί ικανότητας πρόκειτε, για γνήσια φιλία.

Έχεις δίκιο φίλε Χάος. Τον τελευταίο καιρό με κατέκτησε ο κακός εαυτός μου. Sad
_________________

Αλήθεια είναι η κατά Θεόν αίσθησις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pol
Πρύτανης


Εγγραφή: 28 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 07, 2008 10:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για την Νίψη Απάντηση με Συμπερίληψη

iason έγραψε:
pol έγραψε:
Για την Νίψη.... Η νίψη, όπως το λέει και η λέξη, είναι η πλήση.

pol, αυτή τη στιγμή δεν σού μιλά ένας κριτής σου -κατά οποιαδήποτε έννοια- αλλά ένας αναγνώστης του filosofia.gr που διάβασε αυτό που έγραψες και του βγήκε το μάτι:

Τέτοια ανορθογραφία ούτε στε εφιάλτες δεν θα την έβλεπα! Αλλά είναι μόνο η ανορθογραφία; pol, χρειάζεσαι ξεκούραση. Σου μιλώ με πραγματικό ενδιαφέρον, όχι για να σε πειράξω ή να σε υποτιμήσω. Αν μπορείς πήγαινε διακοπές, αυτό δεν θα βοηθήσει μόνο εσένα, αλλά και μας. Εσύ θα κερδίσεις λίγη νήψη -με την χριστιανική έννοια του όρου κατά την οποία ουδέν έχω να προσάψω αλλά ακριβώς το αντίθετο- και εμείς λιγότερη... πλύση όχι εγκεφάλου βέβαια αλλά οφθαλμών με ακατάλληλο νερό. Shocked


Πράγματι χρειάζομαι διακοπές φίλε μου. 5 χρόνια τώρα δεν ξεκόλλησα από εδώ που βρίσκομαι και τα νεύρα μου έγιναν σμπαράλια. Τον άλλο μήνα, μάλλον, κατεβαίνω Ελλάδα για 2 βδομάδες... Very Happy
_________________

Αλήθεια είναι η κατά Θεόν αίσθησις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ouliathis
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 3832
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 07, 2008 11:20 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Παράθεση:
Εγώ έτσι εκφράζομαι παντού


Tο αντιλαμβάνομαι. Γι αυτό και ζητώ την επέμβαση του διαχειριστή γιατί έχω πειστεί πως θα το κάνεις παντού και πάντα. Θα ρίχνεις δηλαδή ηθελημένα το επίπεδο καταστρέφοντας κάθε δυνατότητα συζήτησης όπου τα πράγματα δεν θα πάνε καλά για σένα

Παράθεση:
Γέμισε ο κόσμος τελικά κομπλεξικούς...


Δεν το γνώριζα μέχρι τώρα πως όποιος διαμαρτύρεται για αισχρού τύπου καταχωρήσεις είναι ο κομπλεξικός. Αν αυτό ισχύει τότε δέχομαι τον χαρακτηρισμό και τον θεωρώ και μέγιστη τιμή.

(σημείωση γαι απαίδευτους. Αισχρού τύπου καταχωρήσεις είναι αυτές οι οποίες εξαντλούνται σε ύβρεις χωρίς έστω για την τιμή των όπλων να δεχτούννα χρησιμοποιήσουν και ένα γελοίο ακόμα επιχείρημα)
_________________
Αυτο που εσείς αποκαλείτε ζωή εγώ το αποκαλώ θάνατο, κι αυτό που εσείς αποκαλείτε θάνατο, εγώ το αποκαλώ ζωή.
Εμπεδοκλής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pol
Πρύτανης


Εγγραφή: 28 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 08, 2008 2:19 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ouliathis έγραψε:
Παράθεση:
Εγώ έτσι εκφράζομαι παντού


Tο αντιλαμβάνομαι. Γι αυτό και ζητώ την επέμβαση του διαχειριστή γιατί έχω πειστεί πως θα το κάνεις παντού και πάντα. Θα ρίχνεις δηλαδή ηθελημένα το επίπεδο καταστρέφοντας κάθε δυνατότητα συζήτησης όπου τα πράγματα δεν θα πάνε καλά για σένα

Παράθεση:
Γέμισε ο κόσμος τελικά κομπλεξικούς...


Δεν το γνώριζα μέχρι τώρα πως όποιος διαμαρτύρεται για αισχρού τύπου καταχωρήσεις είναι ο κομπλεξικός. Αν αυτό ισχύει τότε δέχομαι τον χαρακτηρισμό και τον θεωρώ και μέγιστη τιμή.

(σημείωση γαι απαίδευτους. Αισχρού τύπου καταχωρήσεις είναι αυτές οι οποίες εξαντλούνται σε ύβρεις χωρίς έστω για την τιμή των όπλων να δεχτούννα χρησιμοποιήσουν και ένα γελοίο ακόμα επιχείρημα)


Δεν είδα στιγμούλα που τα πράγματα δεν πάνε καλά για μένα. Μην κρίνης από τον εαυτό σου...
Μα φυσικά είσαι κομπλεξικός, και κατανοώ πως το θεωρείς τιμή σου, διότι δίχως να παίρνεις μέρος στη συζήτηση και δίχως να έχω πει εσένα πόσα κιλά μαλάκας είσαι, που τα ξέρω τα κιλά, διαμαρτύρεσαι, ενώ εάν δεν είσουν ότι είσαι, θα κοιτούσες τα υπόλοιπα και όχι το ερώτημα για τα κιλά του Γιαννάκη τα οποία σε αντίθεση με τα δικά σου δεν γνωρίζω. Wink
_________________

Αλήθεια είναι η κατά Θεόν αίσθησις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ouliathis
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 3832
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 08, 2008 5:38 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μάλιστα!!! Προφανώς μας λες στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα, ή οι ηλίθιοι είναι αήτητοι ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Είναι πράγματι το είδος της πρωτιάς που σου αξίζει. και από ότι βλέπω δύσκολο ως απίθανο να την χάσεις
_________________
Αυτο που εσείς αποκαλείτε ζωή εγώ το αποκαλώ θάνατο, κι αυτό που εσείς αποκαλείτε θάνατο, εγώ το αποκαλώ ζωή.
Εμπεδοκλής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
iason
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 4108
Τόπος: (Γ)Ελλάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 08, 2008 8:13 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Λίγη κατανόηση ίσως δεν θα έβλαφτε, από τη στιγμή που ό ίδιος ομολογεί την κούρασή του. Από και και πέρα βεβαίως η άποψή σου περί καταχωρήσεων φαίνεται αρκετά συνεπής προς τον εαυτό της.
_________________
-Κάθε λόγος μπορεί να έχει αντίλογο. Κάθε αντίλογος πρέπει να έχει λόγο.
-Εγέμισεν ο ουρανός πετούμενους γαϊδάρους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pol
Πρύτανης


Εγγραφή: 28 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 08, 2008 11:05 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ouliathis έγραψε:
Μάλιστα!!! Προφανώς μας λες στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα, ή οι ηλίθιοι είναι αήτητοι ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Είναι πράγματι το είδος της πρωτιάς που σου αξίζει. και από ότι βλέπω δύσκολο ως απίθανο να την χάσεις

Δεν σε θεωρώ ηλίθιο μα λιγάκη χαζούλι. Wink
_________________

Αλήθεια είναι η κατά Θεόν αίσθησις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ouliathis
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 3832
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 09, 2008 7:47 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Παράθεση:
Δεν σε θεωρώ ηλίθιο μα λιγάκη χαζούλι.


Ο λόγος φυσικά που συνεχίζεις τώρα αλλά και θα συνεχίσεις στο μέλλον το υβρεολόγιό σου, ειναι πως όταν δεν μπορείς να αποδείξεις πως είσαι κάτι, μπορείς πάντα να προσπαθήσεις να παρασύρεις τον άλλον στο δικό σου επίπεδο ώστε να αποδείξεις το ελάχιστο. Ότι κι άλλοι κατα βάθος είναι σαν κι εσένα. Μια προσπάθεια ανάλογη του επιπέδου σου θα έλεγα που την έχεις δοκιμάσει άπειρες φορές. Όσον αφορά τον γράφοντα χτυπάς λάθος πόρτα. Από την άλλη βέβαια δεν εννοώ όμως και να αφήσω τέτοιου είδους αισχρότητες να περάσουν ολότελα ασχολίαστες.
_________________
Αυτο που εσείς αποκαλείτε ζωή εγώ το αποκαλώ θάνατο, κι αυτό που εσείς αποκαλείτε θάνατο, εγώ το αποκαλώ ζωή.
Εμπεδοκλής


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την Ouliathis στις Τρι Οκτ 14, 2008 3:26 am, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pol
Πρύτανης


Εγγραφή: 28 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 09, 2008 10:13 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ouliathis έγραψε:
Παράθεση:
Δεν σε θεωρώ ηλίθιο μα λιγάκη χαζούλι.


Ο λόγος φυσικά που συνεχίζεις τώρα αλλά και θα συνεχίσεις στο μέλλον το υβρεολόγιό σου, ειναι πως όταν δεν μπορείς να αποδείξεις πως είσαι κάτι, μπορείς πάντα να προσπαθήσεις να παρασύρεις τον άλλον στο δικό σου επίπεδο ώστε να αποδείξεις το ελάχιστο. Ότι κι άλλοι κατα βάθος είναι σαν κι εσένα. Μια προσπάθεια ανάλογη του επιπέδου σου θα έλεγα που την έχεις δοκιμάσει άπειρες φορές. Όσον αφορά τον γράφων χτυπάς λάθος πόρτα. Από την άλλη βέβαια δεν εννοώ όμως και να αφήσω τέτοιου είδους αισχρότητες να περάσουν ολότελα ασχολίαστες.


Ποιο υβρεολόγιο ρε Ouliathis; Ονειρεύεσαι; Σίγουρα! Φένετε και στη συνέχεια των όσων έγραψες... Laughing

Καημένε! Wink
_________________

Αλήθεια είναι η κατά Θεόν αίσθησις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center