Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Για τον διαχειριστή του filosofia.gr

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
maxim_97
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 2769
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 24, 2005 4:29 pm    Θέμα δημοσίευσης: Για τον διαχειριστή του filosofia.gr Απάντηση με Συμπερίληψη

Για τον διαχειριστή του filosofia.gr
Φίλε
Πρώτα πρέπει να σ’ ευχαριστήσω για την απαλοιφή των ύβρεων κατά του προσώπου μου και της μικρασιατικής καταγωγής μου απ’ τους ανεγκέφαλους, αγράμματους , ανιστόρητους, παραπληροφορημένους, ΕΛΛΗΝΑΡΑΔΕΣ της διασποράς που ατυχώς θέλουν να πρεσβεύουν «Ελληνισμό», όμοιο και χειρότερο των βαρβάρων Τούρκων η μη.
Θα είχα να προτείνω, προκειμένου να τηρείται στο μέτρο του σοβαρού και της ελάχιστης αξιοπρέπειας του filosofia.gr, όλοι αυτοί οι «κύριοι» που σκόπιμα πιστεύω θέλουν να γελοιοποιούν τα μέλη, να διαγράφονται αμέσως. Καλό θα ήταν (δεν ξέρω αν είναι κι’ εφικτό) κάθε υποψήφιο μέλος πριν την έγκριση του να περνάει ένα είδους ιTEST . Ίσως έτσι στο μέλλον αποφεύγαμε παρόμοιες «συγκρούσεις». Σε διαφορετική περίπτωση παρακαλώ διαγράψτε εμένα καθώς και όλα τα δημοσιεύματα μου.
Ευχαριστώ . Μάξιμος
_________________
Επίκουρος:
Ο θάνατος δεν υπάρχει ούτε για τους ζωντανούς ούτε για τους πεθαμένους – εφόσον για τους πρώτους δεν υπάρχει, ενώ οι άλλοι δεν υπάρχουν πια".
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center