Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Νέα κατηγορία θεμάτων
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 29, 2008 1:49 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

pol έγραψε:
Laughing Τι του λες τέτοια του κακόμοιρου και τον μπερδεύεις πιο πολύ; Laughing


Μια τελευταία προσπάθεια, μια και ασχολείται, και δεν ξέρω γιατί, ακόμα μαζί μου! Μήπως κάνω την καλή πράξη της ημέρας...
...αφού απαρνήθηκε το βιβλίο μου.... Sad((
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
maxim_97
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 2769
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 29, 2008 2:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

abc έγραψε:
pol έγραψε:
Laughing Τι του λες τέτοια του κακόμοιρου και τον μπερδεύεις πιο πολύ; Laughing


Μια τελευταία προσπάθεια, μια και ασχολείται, και δεν ξέρω γιατί, ακόμα μαζί μου! Μήπως κάνω την καλή πράξη της ημέρας...
...αφού απαρνήθηκε το βιβλίο μου.... Sad((


ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΑΣ. ΠΑΛΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.....ΟΣΟ ΔΕ ΓΙΑ ΤΑ ΧΙΛΙΟΕΙΠΟΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ......., ΣΤΟΧΕΥΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟΧΕΥΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΜ. ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΩ Σ' ΑΥΤΟΥΣ. ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΑΥΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΥ Pol ΜΕ ΕΚΠΛΗΣΕΙ.......
_________________
Επίκουρος:
Ο θάνατος δεν υπάρχει ούτε για τους ζωντανούς ούτε για τους πεθαμένους – εφόσον για τους πρώτους δεν υπάρχει, ενώ οι άλλοι δεν υπάρχουν πια".
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 29, 2008 3:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

maxim_97 έγραψε:

ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΑΣ. ΠΑΛΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.....


Συμφωνώ!

Κ.Μαρίτσας
Ροδόπης 5
Γέρακας, ΤΚ 15344


ΕΧΩ ΜΙΑ ΙΔΕΑ: ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΤΟΜΟ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΟΣ. Ή ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ, ΠΟΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 30, 2008 9:03 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

μάλιστα.........
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
maxim_97
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 2769
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 30, 2008 10:57 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

abc έγραψε:
maxim_97 έγραψε:

ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΑΣ. ΠΑΛΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.....


Συμφωνώ!

Κ.Μαρίτσας
Ροδόπης 5
Γέρακας, ΤΚ 15344


ΕΧΩ ΜΙΑ ΙΔΕΑ: ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΤΟΜΟ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΟΣ. Ή ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ, ΠΟΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!


ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΣΤΟΧΕΥΕΙ ΣΕ ΟΡΘΕΣ - ΛΟΓΙΚΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ "ΚΑΛΥΤΕΡΟ" ΤΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ.....

ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΩΣ ΤΟ "ΚΑΛΥΤΕΡΟ" Η ΤΟ "ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ" ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑΣ Η ΤΥΧΟΝ ΩΡΑΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΓΓΡΑΦΕΩΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΤΟΥ.
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗΣ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ. ΒΕΒΑΙΩΣ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΑΠΟ "ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ" ΤΥΠΟΥ Pol ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΤΕΝΕΚΕ, ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΝΝΟΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ.

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ, Ο ΜΕΣΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΘΕΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΟΡΟΛΟΓΙΕΣ. ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Η ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ, ΣΕΝΑΡΙΑ ΘΕΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΣΚΟΤΑΔΙΣΤΙΚΩΝ"ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ" Η ΟΥΦΟΛΟΓΩΝ, ΠΑΡΑ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΓΕΝΙΚΩΣ.

ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΕΙΔΟΥΣ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΒΙΒΛΙΩΝ.....ΜΕΤΑΞΥ ΣΥΓΓΡΑΦΕΩΝ ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΦΡΑΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ, ΕΚΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.
ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΟΥ "Afham", ΟΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥΣ, ΠΟΙΟΣ ΑΠ' ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ

_________________
Επίκουρος:
Ο θάνατος δεν υπάρχει ούτε για τους ζωντανούς ούτε για τους πεθαμένους – εφόσον για τους πρώτους δεν υπάρχει, ενώ οι άλλοι δεν υπάρχουν πια".
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 30, 2008 1:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

maxim_97 έγραψε:
abc έγραψε:
maxim_97 έγραψε:

ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΑΣ. ΠΑΛΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.....


Συμφωνώ!

Κ.Μαρίτσας
Ροδόπης 5
Γέρακας, ΤΚ 15344


ΕΧΩ ΜΙΑ ΙΔΕΑ: ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΤΟΜΟ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΟΣ. Ή ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ, ΠΟΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!


ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΣΤΟΧΕΥΕΙ ΣΕ ΟΡΘΕΣ - ΛΟΓΙΚΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ "ΚΑΛΥΤΕΡΟ" ΤΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ.....

ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΩΣ ΤΟ "ΚΑΛΥΤΕΡΟ" Η ΤΟ "ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ" ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑΣ Η ΤΥΧΟΝ ΩΡΑΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΓΓΡΑΦΕΩΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΤΟΥ.
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗΣ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ. ΒΕΒΑΙΩΣ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΑΠΟ "ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ" ΤΥΠΟΥ Pol ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΤΕΝΕΚΕ, ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΝΝΟΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ.

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ, Ο ΜΕΣΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΘΕΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΟΡΟΛΟΓΙΕΣ. ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Η ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ, ΣΕΝΑΡΙΑ ΘΕΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΣΚΟΤΑΔΙΣΤΙΚΩΝ"ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ" Η ΟΥΦΟΛΟΓΩΝ, ΠΑΡΑ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΓΕΝΙΚΩΣ.

ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΕΙΔΟΥΣ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΒΙΒΛΙΩΝ.....ΜΕΤΑΞΥ ΣΥΓΓΡΑΦΕΩΝ ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΦΡΑΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ, ΕΚΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.
ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΟΥ "Afham", ΟΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥΣ, ΠΟΙΟΣ ΑΠ' ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ


ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ!!! ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ!!! ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pol
Πρύτανης


Εγγραφή: 28 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 30, 2008 3:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

maxim_97 έγραψε:
abc έγραψε:
maxim_97 έγραψε:

ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΑΣ. ΠΑΛΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.....


Συμφωνώ!

Κ.Μαρίτσας
Ροδόπης 5
Γέρακας, ΤΚ 15344


ΕΧΩ ΜΙΑ ΙΔΕΑ: ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΤΟΜΟ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΟΣ. Ή ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ, ΠΟΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!


ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΣΤΟΧΕΥΕΙ ΣΕ ΟΡΘΕΣ - ΛΟΓΙΚΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ "ΚΑΛΥΤΕΡΟ" ΤΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ.....

ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΩΣ ΤΟ "ΚΑΛΥΤΕΡΟ" Η ΤΟ "ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ" ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑΣ Η ΤΥΧΟΝ ΩΡΑΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΓΓΡΑΦΕΩΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΤΟΥ.
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗΣ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ. ΒΕΒΑΙΩΣ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΑΠΟ "ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ" ΤΥΠΟΥ Pol ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΤΕΝΕΚΕ, ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΝΝΟΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ.

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ, Ο ΜΕΣΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΘΕΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΟΡΟΛΟΓΙΕΣ. ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Η ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ, ΣΕΝΑΡΙΑ ΘΕΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΣΚΟΤΑΔΙΣΤΙΚΩΝ"ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ" Η ΟΥΦΟΛΟΓΩΝ, ΠΑΡΑ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΓΕΝΙΚΩΣ.

ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΕΙΔΟΥΣ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΒΙΒΛΙΩΝ.....ΜΕΤΑΞΥ ΣΥΓΓΡΑΦΕΩΝ ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΦΡΑΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ, ΕΚΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.
ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΟΥ "Afham", ΟΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥΣ, ΠΟΙΟΣ ΑΠ' ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ


Πως να μην σε χαρακτηρίζω τενεκέ, εφόσον εσύ με τον τρόπο σου με οδηγείς εκεί και μάλιστα τεκμειριομένα, δηλαδή πως εσύ ο ίδιος τεκμηριώνεις το ότι είσαι τενεκές. Θέλεις απόδειξη; Πάρε την:

Παράθεση:
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ, Ο ΜΕΣΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΘΕΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΟΡΟΛΟΓΙΕΣ


Φένετε πως δεν γνωρίζεις ότι υπαρχει η πρακτική εκλαϊκευσης επιστημονικών συγγραμάτων παγκόσμια, και μάλιστα πως σε πολλές περιπτώσεις εκλαϊκευμένα επιστημονικά συγγράματα αναδείχθηκαν πολύ σημαντικότερα από τα ίδια τα πρωτότυπα.

Επομένως, μόνο στη φαντασία σου ισχύει ο ισχυρισμός περί αδυναμίας κατανόησης επιστημονικών όρων από τον μέσο αναγνώστη. Και ξέρεις γιατί; Επειδή είναι βαθειά εσωτερική σου ανάγκη να αναγνωρίζεις εαυτόν κάτι περισσότερο, κάτι υψιλότερο, από τον μέσο αναγνώστη, πράγμα όμως που δεν ισχύει και είναι αποτέλεσμα της ψυχικής σου δισλειτουργικότητας.
Γιατί το λέω; Επειδή δεν είναι η πρώτη φορά που αναφέρεις κάτι τέτοιο και μάλιστα δίχως καν να υφείστατε λόγος μα μόνο για ιδίαν παρηγοριά πράττεις αυτό, δίχως στοχοποίηση από το ίδιο γεγονός που αναφέρεις. Πλήρης φαντασιοπληξία δηλαδή.

Άρα, δεν σε χαρακτηρίζω απλά τενεκέ μα σε θεωρώ ως τέτοιο, μέσα όμως από την δική σου πρακτική η οποία φανερώνεται μέσα από το τρόπο ή είδος γραφής σου. Wink

Και στο κάτω-κάτω βρε maxim_97 πες μας κάτι άλλο, το οποίο όμως έχει σημαντική βαρύτητα.

Τι νέο παρουσιάζει το βιβλίο σου πέρα από αυτά που μελέτησες και τα οποία είναι εργασία άλλων; Ποια είναι η δική σου προσωπική σφραγίδα;

_________________

Αλήθεια είναι η κατά Θεόν αίσθησις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 30, 2008 4:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Pol, ηρέμησε...

Αν δεις, το κείμενο του maxim_97 είναι γεμάτο αντιφάσεις. Στο τέλος προτείνει αυτό, που απορρίπτει στην αρχή.
Τέλος πάντων. Σε αυτές τις περιπτώσεις η μόνη λύση είναι η ομοιοπαθητική - ενισχύεις το ερέθισμα για να αντιδράσει ο οργανισμός μόνος του.
Εγώ απλά συμφωνώ με τον maxim_97 και τον αφήνω μόνος του να ξεμπερδέψει το κουβάρι, στο οποίο μόνος του μπλέκεται.

Λοιπόν, ας αποφασίσει ο maxim_97 αν εγώ θα είμαι τελικά ο κερδισμένος και με ποιό τρόπο.
Αναμένω, maxim_97, την απόφασή σου.
Κ.Μαρίτσας


ΥΓ1 Και ήδη έχω δημοσιοποιήσει την διεύθυνσή μου, για να μου στείλει το βιβλίο του. Κίνηση που ο ίδιος δεν έχει κάνει.
ΥΓ2 Pol, θέλεις να είσαι ο κριτής; Ήδη έχεις άποψη για το δικό μου βιβλίο. Ας σου στείλει ο maxim_97 το δικό του...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pol
Πρύτανης


Εγγραφή: 28 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 30, 2008 4:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ας μου το στείλει να το δω και βλέπουμε...

Το δικό σου δεν κατάφερα να το τελειώσω ακόμη. Έχει λίγο καιρό τώρα που δεν μπορώ να συγκεντρωθώ καθόλου όταν διαβάζω. Και έτσι ανέβαλα το διάβασμα του βιβλίου σου Κώστα. Δεν ξέρω τι στο καλό συμβαίνει, όχι μόνο δεν μπορώ να διαβάσω μα ούτε και να γράψω. Έχω να γράψω 6 μήνες τώρα και όταν πιάνω στυλό ούτε μια λέξη κατεβάζει το κεφάλι μου. Δράμα η κατάσταση. Μάλλον πρόωρα γεράματα με χτύπησαν στα 41... Τι να πω! Sad
_________________

Αλήθεια είναι η κατά Θεόν αίσθησις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
maxim_97
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 2769
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 30, 2008 6:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

abc έγραψε:
Pol, ηρέμησε...

Αν δεις, το κείμενο του maxim_97 είναι γεμάτο αντιφάσεις. Στο τέλος προτείνει αυτό, που απορρίπτει στην αρχή.
Τέλος πάντων. Σε αυτές τις περιπτώσεις η μόνη λύση είναι η ομοιοπαθητική - ενισχύεις το ερέθισμα για να αντιδράσει ο οργανισμός μόνος του.
Εγώ απλά συμφωνώ με τον maxim_97 και τον αφήνω μόνος του να ξεμπερδέψει το κουβάρι, στο οποίο μόνος του μπλέκεται.

Λοιπόν, ας αποφασίσει ο maxim_97 αν εγώ θα είμαι τελικά ο κερδισμένος και με ποιό τρόπο.
Αναμένω, maxim_97, την απόφασή σου.
Κ.Μαρίτσας


ΥΓ1 Και ήδη έχω δημοσιοποιήσει την διεύθυνσή μου, για να μου στείλει το βιβλίο του. Κίνηση που ο ίδιος δεν έχει κάνει.
ΥΓ2 Pol, θέλεις να είσαι ο κριτής; Ήδη έχεις άποψη για το δικό μου βιβλίο. Ας σου στείλει ο maxim_97 το δικό του...



ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΣΟΥ, ΠΩΣ:

"!Αν δεις, το κείμενο του maxim_97 είναι γεμάτο αντιφάσεις. Στο τέλος προτείνει αυτό, που απορρίπτει στην αρχή.";;;;;;;

ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΑΥΤΟ ΑΠΟΡΩ....
ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ, ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ; ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΟΥ "ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΙΚΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ" ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ; ΑΠ' ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΓΝΩΜΗ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ, ΤΟΤΕ "ΠΑΣΟ" ΦΙΛΕ ΜΟΥ.

ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΟΥ ΣΤΟΝ Pol ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο "ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ" ΚΡΙΤΗΣ ΜΟΥ, ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΠ' ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΣΟΥ ΟΤΙ 1.- Η ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΩΣ ΧΙΟΥΜΟΡ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΕΞΟΧΩΣ ΓΕΛΟΙΟ Η 2.- ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΕΛΟΙΟ ΑΝ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ.....


_________________
Επίκουρος:
Ο θάνατος δεν υπάρχει ούτε για τους ζωντανούς ούτε για τους πεθαμένους – εφόσον για τους πρώτους δεν υπάρχει, ενώ οι άλλοι δεν υπάρχουν πια".
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση
pol
Πρύτανης


Εγγραφή: 28 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 30, 2008 10:48 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

maxim_97 ο πολ όχι μόνο έχει ικανότητα αντικεμενικής των βιβλίων σας κριτικής, μα διαβλέπει πολύ περισσότερο απ' ότι θα μπορούσες να φανταστείς. Για παράδειγμα σου λέω αυτό. Βιβλίο δεν έκδοσες ούτε καν έγραψες. Αυτό που έκανες είναι πως έγραψες κάποια αποσπασματικά κείμενα. Τίποτε περισσότερο.

Είδες πως βλέπω μακρυά; Κρίνε τώρα σκεπτόμενος, πως ο πολ αντιλαμβάνεται γεγονότα πέρα από αυτά που υπάρχουν διαθέσιμα στις αισθήσεις του πόσο δε θα μπορούσε, εκείνα που βρίσκονται στα χέρια του.

Υγίεναι!

_________________

Αλήθεια είναι η κατά Θεόν αίσθησις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 31, 2008 2:07 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

pol,

με εξέπληξε πάλι η ικανότητά σου να ενσωματώνεις την αντίφαση χωρίς να διερωτάσαι αν αυτοαναιρείσαι.Τόσο καιρό ισχυρίζεσαι ότι δεν έχουμε εμπειρία της "φύσης του πράγματος" και τώρα βλέπω να λες ότι

"ο πολ αντιλαμβάνεται γεγονότα πέρα από αυτά που υπάρχουν διαθέσιμα στις αισθήσεις του".


Ε,λοιπόν,γιατί το απαγορεύεις αυτό από εμάς;Μόνο εσύ διαθέτεις αυτή την ικανότητα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pol
Πρύτανης


Εγγραφή: 28 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 31, 2008 2:56 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δεν σου απαγορεύω τίποτε. Σου είχα μιλήσει σύμφωνα με αυτά που έγραφες. Όσο για τις ικανότητές σου Γιάννη, δεν με αφορά ούτε στο ελάχιστο. Very Happy
_________________

Αλήθεια είναι η κατά Θεόν αίσθησις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 31, 2008 8:44 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

maxim_97 έγραψε:
abc έγραψε:
Pol, ηρέμησε...

Αν δεις, το κείμενο του maxim_97 είναι γεμάτο αντιφάσεις. Στο τέλος προτείνει αυτό, που απορρίπτει στην αρχή.
Τέλος πάντων. Σε αυτές τις περιπτώσεις η μόνη λύση είναι η ομοιοπαθητική - ενισχύεις το ερέθισμα για να αντιδράσει ο οργανισμός μόνος του.
Εγώ απλά συμφωνώ με τον maxim_97 και τον αφήνω μόνος του να ξεμπερδέψει το κουβάρι, στο οποίο μόνος του μπλέκεται.

Λοιπόν, ας αποφασίσει ο maxim_97 αν εγώ θα είμαι τελικά ο κερδισμένος και με ποιό τρόπο.
Αναμένω, maxim_97, την απόφασή σου.
Κ.Μαρίτσας


ΥΓ1 Και ήδη έχω δημοσιοποιήσει την διεύθυνσή μου, για να μου στείλει το βιβλίο του. Κίνηση που ο ίδιος δεν έχει κάνει.
ΥΓ2 Pol, θέλεις να είσαι ο κριτής; Ήδη έχεις άποψη για το δικό μου βιβλίο. Ας σου στείλει ο maxim_97 το δικό του...



ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΣΟΥ, ΠΩΣ:

"!Αν δεις, το κείμενο του maxim_97 είναι γεμάτο αντιφάσεις. Στο τέλος προτείνει αυτό, που απορρίπτει στην αρχή.";;;;;;;

ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΑΥΤΟ ΑΠΟΡΩ....
ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ, ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ; ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΟΥ "ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΙΚΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ" ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ; ΑΠ' ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΓΝΩΜΗ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ, ΤΟΤΕ "ΠΑΣΟ" ΦΙΛΕ ΜΟΥ.

ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΟΥ ΣΤΟΝ Pol ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο "ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ" ΚΡΙΤΗΣ ΜΟΥ, ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΠ' ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΣΟΥ ΟΤΙ 1.- Η ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΩΣ ΧΙΟΥΜΟΡ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΕΞΟΧΩΣ ΓΕΛΟΙΟ Η 2.- ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΕΛΟΙΟ ΑΝ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ.....





Δεν έχεις παρά να δημοσιεύσεις μια περίληψη του βιβλίου σου εδώ. Σκοπός. Θέμα. Περιεχόμενα. Ίσως και την βιβλιογραφία. Εγώ θα το κάνω σήμερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 31, 2008 11:17 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

έτσι μου έρχεται να εκδόσω και έγω ένα βιβλίο...

αλλά όχι σήμερα...έβγαλα τον φρονημίτη μου και πονάω...... Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
Σελίδα 2 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center