Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Απόφαση δικαστ. γιά προσβολή προσωπικότητας μέσω internet
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 21, 2013 4:57 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Με έχει εντυπωσιάσει με την τελευταία του δήλωση ο Opyrgos..ή Clement Duval........
"Όσο και να πασχίζεις, τη δική σου αντιπάθεια προς το πρόσωπό μου δεν μπορείς να τη γενικεύσεις"
Το πρόβλημα εδώ είναι ότι ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ το πρόσωπο, δεν ξέρω ποιος είναι ο Opyrgos....μόνο βρισιές γράφει και αντιγράφει από βιβλία και κάνει μερικές αναρτήσεις υποτίθεται "αντισυστημικές". Με άλλα λόγια μπορεί να είναι ο οποιοσδήποτε που θέλει απλά να ρίξει τις βρισιές του για να πάει καλά η μέρα του, ή η νύχτα του....
Γιατί να αντιπαθώ τον Opyrgo...αφού δεν τον ξέρω; Το πολύ να αντιπαθώ τον τρόπο του....Και αυτό το ξέρει. Αλλά δεν τον νοιάζει...απλά μας λέει ότι δεν μπορώ να το γενικεύσω...Τι να γενικεύσω; Προφανώς λέει για μια αντίδραση κατά αυτού! Αντίδραση είναι η τριπλή διαγραφή του...χωρίς να ασχοληθώ..(εκείνο το καιρό έγραφα την έκτη έκδοση της γλώσσας προγραμματισμού και δεν είχα χρόνο να συζητώ εδώ). Τον άφησα Opyrgos και τον βρήκα Clement Duval ...(τα ενδιάμεσα τα έχω χάσει).

Ποιος είναι επιτέλους ο Opyrgos; Να ξέρω ποιον αντιπαθώ τελικά!
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 21, 2013 6:29 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Καλά...ό,τι να 'ναι!
Από τότε που σε έμαθα... η βλακεία σου δεν έχει όρια... ακόμα και στα πιο ασήμαντα σχόλια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 21, 2013 7:40 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Εντάξει βρήκα με ποιον φέρνεις!
Έψαχνα ένα ρήτορα που συνδύαζε και την παράνοια...Και ναι τον πέτυχα: Κόμμοδος.

Παράθεση:
Η έλλειψη επαφής με την πραγματικότητα και η δυσπιστία τον έκαναν να κυβερνά με τρομοκρατία ενώ ταυτόχρονα η διαφθορά έφθανε στα ύψη με τον αρχηγό των Πραιτωριανών Κλέανδρο να πουλάει δημόσια αξιώματα.

_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 21, 2013 9:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Kαλά...εγώ δεν χρειάζεται να υπενθυμίσω με ποιον φέρνεις...





Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6
Σελίδα 6 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center