Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Λήψη ΠΜ.

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Kain
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 620

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 18, 2011 5:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Λήψη ΠΜ. Απάντηση με Συμπερίληψη

Όχι, μην ανησυχείτε, δεν με βρίζει κανένας.
Απλώς έλαβα χθες στο mail μου ειδοποίηση οτι μου ήρθε ΠΜ εδώ, αλλά στα εισερχόμενά μου δεν υπάρχει τίποτα νέο.
Εάν κάποιος μου έστειλε ΠΜ, απλώς να ξέρει πως για άγνωστο λόγο δεν το έλαβα.
Ευχαριστώ. Wink
_________________
"Αν κάποιος νομίζει πως είναι σκαντζόχοιρος, του δίνεις έναν καθρέφτη και μερικές φωτογραφίες σκαντζόχοιρων και του λες να τα βγάλει πέρα μόνος του." - Douglas Adams

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kaneis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 2376

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 18, 2011 10:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

μπορεί όποιος το στειλε να το μετάνιωσε και να το διέγραψε μετά που σου ρθετο εμαιλ, γίνετε αν θυμαμαι καλά να διαγράψεις ένα απεσταλμένο αν δε το χει διαβάσει ο παραλήπτης ακόμα, ενω το εμαιλ έρχεται με την αποστολή. Κάποιος διστακτικός στο στειλε μαλλον Smile
εμένα δεν μου στέλνει κανείς ούτε για να με βρίσει ούτε τίποτα Sad
_________________
ο ηλιος δεν σηκωνει τα πεπλα αλλα τα φανερωνει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Δάκης Μαυροφρείδης
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 2627
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 18, 2011 10:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Kaneis, Kain, πού μένετε καλά μου παιδιά; Αθήνα;
_________________
Δεν υπάρχει τίποτα πιο θαυμαστό και αξιόλογο από την ανάδειξη του ωραίου. Αρκεί, ο σκοπός της ίδιας της πράξης να μην αναλώνεται μέσα σε μια ανερμάτιστη και φλύαρη ματαιοδοξία

Δ.Μ.

http://d-mavrofrides.simplesite.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kain
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 620

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 18, 2011 10:24 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Τελικά αυτό που είπε ο κανείς ήταν. Απλώς δεν ήξερα πως γίνεται αυτό στα ΠΜ. Smile

Αθήνα μένω, και μάλιστα κέντρο κέντρο. Πολλή φασαρία εδώ τριγύρω. Confused
_________________
"Αν κάποιος νομίζει πως είναι σκαντζόχοιρος, του δίνεις έναν καθρέφτη και μερικές φωτογραφίες σκαντζόχοιρων και του λες να τα βγάλει πέρα μόνος του." - Douglas Adams

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Δάκης Μαυροφρείδης
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 2627
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 18, 2011 10:30 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Λοιπόν, ετοιμάσου για συνάντηση μελών του filosofia.gr. Είμαι ο μόνος που το λέω τώρα και ανεπίσημα, αλλά μια συνάντηση θα γίνει και, αυτή τη φορά, θα προσπαθήσουμε να το πληθύνουμε το πράμα. Κρίμα που δε θα είναι και ο Πολίδης μαζί μας, αφού είναι στη Γερμανία μετανάστης, ο κακόμοιρος Twisted Evil
_________________
Δεν υπάρχει τίποτα πιο θαυμαστό και αξιόλογο από την ανάδειξη του ωραίου. Αρκεί, ο σκοπός της ίδιας της πράξης να μην αναλώνεται μέσα σε μια ανερμάτιστη και φλύαρη ματαιοδοξία

Δ.Μ.

http://d-mavrofrides.simplesite.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kain
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 620

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 18, 2011 11:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δάκης Μαυροφρείδης έγραψε:
Λοιπόν, ετοιμάσου για συνάντηση μελών του filosofia.gr. Είμαι ο μόνος που το λέω τώρα και ανεπίσημα, αλλά μια συνάντηση θα γίνει και, αυτή τη φορά, θα προσπαθήσουμε να το πληθύνουμε το πράμα. Κρίμα που δε θα είναι και ο Πολίδης μαζί μας, αφού είναι στη Γερμανία μετανάστης, ο κακόμοιρος Twisted Evil

Αν δεν έχω δουλειά ή κάποια άλλη υποχρέωση εκείνη τη μέρα, υπολόγισέ με. Very Happy
_________________
"Αν κάποιος νομίζει πως είναι σκαντζόχοιρος, του δίνεις έναν καθρέφτη και μερικές φωτογραφίες σκαντζόχοιρων και του λες να τα βγάλει πέρα μόνος του." - Douglas Adams

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kaneis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 2376

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 19, 2011 1:30 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

δε μένω ούτε αθήνα ούτε ελλάδα ούτε ευρώπη ούτε γη ούτε πουθενά Sad αλλά κρήτη Razz
αν ήταν και ο πολίδης θα έπρεπε να έχετε ένα ματι στην κουβέντα και το άλλο στον πολίδη, όσοι έχουμε παιδιά ξέρουμε
_________________
ο ηλιος δεν σηκωνει τα πεπλα αλλα τα φανερωνει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Δάκης Μαυροφρείδης
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 2627
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 19, 2011 3:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

kaneis έγραψε:
δε μένω ούτε αθήνα ούτε ελλάδα ούτε ευρώπη ούτε γη ούτε πουθενά Sad αλλά κρήτη Razz
αν ήταν και ο πολίδης θα έπρεπε να έχετε ένα ματι στην κουβέντα και το άλλο στον πολίδη, όσοι έχουμε παιδιά ξέρουμε


Laughing οκ, τότε θα σού μεταφέρουμε εντυπώσεις!
_________________
Δεν υπάρχει τίποτα πιο θαυμαστό και αξιόλογο από την ανάδειξη του ωραίου. Αρκεί, ο σκοπός της ίδιας της πράξης να μην αναλώνεται μέσα σε μια ανερμάτιστη και φλύαρη ματαιοδοξία

Δ.Μ.

http://d-mavrofrides.simplesite.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center