Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

σπουδες στον ελληνικο πολιτισμο

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Για το χώρο του Πανεπιστημίου
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
elirene
Νεοφώτιστος


Εγγραφή: 11 Μάϊ 2011
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 29, 2011 5:52 pm    Θέμα δημοσίευσης: σπουδες στον ελληνικο πολιτισμο Απάντηση με Συμπερίληψη

εχω τελειωσει ψυχολογια σε κολλεγιο κ εχω εξειδικευτει στην συμβουλευτικη, δουλευω σε συμβουλευτικη εταιρεια προς επιχειρησεις..αλλα επειδη ψαχνομαι κ θελω να ασχολουμαι με κατι συνεχεια εκανα αιτηση στον ελληνικο πολιτισμο στο ανοικτο πανεπιστημιο κυπρου επιλεχτηκα και γραφτηκα..η ιστορια μαρεσει,η φιλολογια ετσι κ ετσι, η φιλοσοφια πολυ...απο μονο του το πτυχιο στον ελληνικο δεν μου λεει κατι, θα μπορουσα να κανω ενα μεταπτυχιακο στην φιλοσοφια μετα απο αυτο το πτυχιο ξερετε καθολου τι μεταπτυχιακα θα μπορουσα να κανω , τι δυνατοτητες θα χω γιατι δυστυχως με το πτυχιο του κολλεγιου μονο εξω μπορω να κανω κατι..
ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Για το χώρο του Πανεπιστημίου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center