Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

διαγραφή προφίλ .
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shaman
Πρύτανης


Εγγραφή: 29 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 790
Τόπος: ΑΘΗΝΑΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 17, 2011 2:49 pm    Θέμα δημοσίευσης: διαγραφή προφίλ . Απάντηση με Συμπερίληψη

έχει κανείς ιδέα πώς γίνεται ; δέν βλέπω κανένα σχετικό πεδίο.
_________________
κόγξ όμ πάξ κι απάνω τούρλα !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JollyRoger
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3610

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 17, 2011 4:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

εχω απορία, αν επιτρέπεται...

η πρόθεσή σου είναι να μείνουν πίσω πετσοκομμένες συζητήσεις που ο καημένος αναγνώστης θα ψάχνει τι απέγινε το νόημα, ή απλώς θέλεις να απενεργοποιηθεί ο χρήστης "shaman", παραμένοντας όμως τα μηνύματά του ως έχουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shaman
Πρύτανης


Εγγραφή: 29 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 790
Τόπος: ΑΘΗΝΑΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 17, 2011 4:23 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

kala, na moy lysi prota kapoios ti diki moy aporia, kai meta as sou lysoyn kai ti diki sou, tzolly !


lolll
_________________
κόγξ όμ πάξ κι απάνω τούρλα !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JollyRoger
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3610

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 17, 2011 4:27 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

το phpbb (το πρόγραμμα του forum) δεν δίνει τη δυνατότητα στο χρήστη να διαγράψει τον εαυτό του...

δίνει όμως τη δυνατότητα στο διαχειριστή να διαγράψει το χρήστη... ΜΕ ή ΧΩΡΙΣ τα μηνύματά του...

ως εκ τουτου, νομίζω οτι η απορία σου λύθηκε...

δεν μπορώ όμως να λύσω τη δική μου....

εσύ μπορείς;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shaman
Πρύτανης


Εγγραφή: 29 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 790
Τόπος: ΑΘΗΝΑΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 17, 2011 7:05 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

υποθέτω ότι μπορούν νά διατηρηθούν τά μηνύματα μέ τήν επισήμανση ''μή παρών ή διαγεγραμμένος χρήστης''.

σέ κάθε περίπτωση, τό σάιτ θά κρίνη. τήν απάντηση δέν θά στή δώσω εγώ, διότι μετά τήν αποχώρηση, έχει παρέλθει καί καθε επιθυμία, αυτονοήτως.
_________________
κόγξ όμ πάξ κι απάνω τούρλα !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JollyRoger
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3610

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 17, 2011 7:10 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

προσωπικά ελπίζω να πρόκειται περι εκνευρισμού που θα σου περάσει, επειδή εκτιμώ τις (ομολογουμένως αρκετες φορές "ενοχλητικές" για τα γουστα μου) απόψεις σου....

αισιοδοξώ οτι θα αλλάξεις γνώμη τελος πάντων Razz ....


χαίρομαι πάντως, που δεν τοποθετείσαι "εκδικητικά"(πχ δικά μου είναι τα ποστς και απαιτώ να διαγραφούν όλα), όπως έχω δει να συμβαίνει αρκετές φορές στο παρελθόν (όχι σε αυτό το site)...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Chaos
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 2132
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 17, 2011 7:33 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: διαγραφή προφίλ . Απάντηση με Συμπερίληψη

shaman έγραψε:

έχει κανείς ιδέα πώς γίνεται ; δέν βλέπω κανένα σχετικό πεδίο.


Θα ήταν πολύ να ζητήσω σαν προσωπική χάρη να μην το επιζητήσεις;

_________________
Ψάχτης, Ξερόλας, Ανακατωσούρας, Καλότροπος, Κακόψυχος...
http://chaos-excavations.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
shaman
Πρύτανης


Εγγραφή: 29 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 790
Τόπος: ΑΘΗΝΑΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 17, 2011 11:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

tzolly, osa posts den exoyn ypographi anagnorismenoy onomatos apoteloyn idioktisia toy site, ayto anagrafetai me safineia stoys orous chriseos - i toylachiston, anagraphotan otan ego ekana thn eggrafi moy.

epomenos, outos i allos den echo kapoia dikaiodosia se ayta - ki alloste, den me endiaferoyn, af' is stigmis to site den me endiaferei.

chaos, katalabaineis.... soy esteila minyma.

kammia idea telos panton gia diagraphi ? parakalesa idi ton mpagkman, alla den tha exei di to minyma mou.
_________________
κόγξ όμ πάξ κι απάνω τούρλα !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JollyRoger
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3610

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 17, 2011 11:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Sad bye
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tetragonos
Πρύτανης


Εγγραφή: 30 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 960

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2011 10:55 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Τι την θες την διαγραφή αφού ούτε δικαιώματα έχει ούτε τίποτα.

Φοβάσαι μην δεσμεύσεις το όνομα shaman από άλλον πιθανό μελλοντικό χρήστη;

Δεν καταλαβαίνω.

Πάντως η φυγή δεν λύνει το πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shaman
Πρύτανης


Εγγραφή: 29 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 790
Τόπος: ΑΘΗΝΑΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2011 4:32 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

τή διαγραφή τή θέλω, διότι είναι τό πιό τίμιο πού μπορεί νά θέλω, τετράγωνε.

κσί τή ζητώ φωναχτά (σέ άλλα φόρα δέν έκανα τό ίδιο), διότι εκφράζω έτσι τή θλίψη μου γιά τό σάιτ, πού λέγεται φιλοσοφία, αλλά δέν έχει σχέση μέ αυτήν.

έσύ βέβαια, ως γνήσιος έλλην, αντέταξες αμέσως ''τί τή ΄θές τή διαγραφή, αφού ούτε δικαιώματα έχει''.

είπαμε, στήν ελλάδα τό πιό ανώμαλο ρήμα είναι τό ''δικαιούμαι'' :

''δικαιούμαι, υποχρεούσαι, υποχρεούται, δικαιούμεθα, υποχρεούσθε, υποχρεούνται''.

τές πά, μέ διαγράψουν ή δέ μέ διαγράψουν, εγώ δέν έχω θέση εδω, ούτε πνευματική, ούτε συναισθηματική.

όσο γιά τό ''σαμάν'', ξέστηκα, ξέρεις !

άντε μπάϋ, κι άμα φιλοτιμηθή κάνας αντιμιστράτορας νά μέ διαγράψη ή έστω νά απαντήση στά μηνύματά μου, δυό τρείς έχουν τό τηλέφωνό μου, μού στέλνουν τά καλά χαμπέρια !





Smile)))))))))))))))))))
_________________
κόγξ όμ πάξ κι απάνω τούρλα !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tetragonos
Πρύτανης


Εγγραφή: 30 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 960

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2011 4:58 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Σαμάνε

Ευχομαι ολόψυχα περαστικά να είναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2011 2:21 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Shaman,
σου έχω στείλει μήνυμα...
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
rakis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 2857

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2011 7:42 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Όπως νιώθω κι ο δικός μου κύκλος φαίνεται να έχει τελειώσει στο φόρουμ
_________________
Truth springs from argument amongst friends

http://rakis1.wordpress.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Tetragonos
Πρύτανης


Εγγραφή: 30 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 960

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2011 9:54 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Rakis ,

δεν σε έχω για κότα.

Αν θες μπορείς να συμμετέχεις στην αλλαγή του forum ωστε να γίνει όπως θα ήθελες εσύ.

Είναι ελευθερο και μπορείς να το κάνεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενο
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center